| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Plzeň

Ahojky:-)

Předem přejeme všechno nej Martínkovi k narozkám:-) To už je velikej kluk:-) A jsme zvědaví na ten dortík....mňam, mňam..........škoda, že držím dietu:-) Teď už docela úspěšně. Mám dole 9kg než co jsem měla před těhu!!! Což je pro mě úspěch!!! Docela ráda bych se před druhým těhu (než se začneme snažit) dostala trochu níž, než jsem byla, protože jsem přibrala 15kg a docela malinko mi chybělo ke 100kg:-( Teď už by to snad bylo v pohodě:-) Jen aby nám to vyšlo:-)))
Vítám další Janu:-) Já ještě bohužel nějak nevím, kam se s malými dětmi chodí. Tady ve Vejprnicích to ani nějak nejde...vypustit teď dítě, protože nám i před barákem jezdí spousta aut do nových zástaveb:-( No a protože Matěj taky začal už chodit venku za ruku, tak nejlepší je to u našich ve Skrvňanech. Tam chodíme za ruku a pak do kočárku a ještě nás doprovází buď babička nebo děda:-)))
Všem marodům přejeme, aby se brzy uzdravili.
Pat...ne..to je v pohodě. Já to samozřejmě chápu, jen jsem nevěděla, jestli jsem se Vás nějak nedotkla, když jsem Vám nabídla odvoz:-)
Tak já jdu žehlit manželovi košile a připravovat věci na týden, protože zítra odjíždí do Prahy vystavovat na Ampér (jako každý rok), takže budem sami doma. Pak přijede a v neděli už zase jede na Moravu a vrátí se v pondělí večer a nebo v úterý.
Marky...těšíme se!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Ahojky:-) Marta+Matý04,Markét06,Eliška09 3.4.2005 17:25
*Re: Ahojky:-) Mája, Martínek a Kubík 3.4.2005 18:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.