| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2003

3.4.2005 13:53:41 Radi, Katka 7/03 a Bara 11/04

Re: Sobotěnka

Jo, a s tim mluvenim a nocnikem se radime do zostalych. po dvou tydnech pokusu o nocnik jsem to odlozila na neurcito.

Kacka vcera rekla svou prvni vetu, ktera znela : Dudu, kde je? Odpoved znela ...neni. V patek si ho odhodila v obchode s nabytkem a uz jsme ho nenasli. A tak uz dostava dudlika jen na noc a pres den proste neni. Zatim to bere statecne. Bohuzel, asi ji ho zatim nevezmu uplne, protoze vi, ze Barunka ma vzdycky jednoho v puse a tak se muze kdykoliv prizivit... Musim ji ale pochvalit, spis mi dudlika pro Barunku nosi, nebo pro me prijde, ze Barunce vypadl dudlik.

Vcera jsem jeli autem a Steven asi nejak spatne pridelal Barunce sedacku a v zatacce se to cele i s podstavou prevratilo. Ja slysela, ze se tam vzadu neco pohnulo, ale kdyby to Katka nekomentovala svym OO, jako ze se neco stalo, tak bych se asi ani neohlidla. Sedacku jsem narovnala a Barunka se ani neprobudila.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Sobotěnka Ája + 2 děti 2.4.2005 22:43
*Re: Sobotěnka Jana+3M 3.4.2005 8:54
**Re: Sobotěnka Radi, Katka 7/03 a Bara 11/04 3.4.2005 12:53
***Re: Sobotěnka Radi, Katka 7/03 a Bara 11/04 3.4.2005 13:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.