| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2003

3.4.2005 10:08:44 moona

taky se hlásím

I když se s některýma občas potkám na msn, tak aby i ty ostatní věděli, že taky žijuuu.
A Barča takyyyy a pořádně si to počásko užíváme. Barča trochu víc, hlavně, když ji hlídá bába, právě je období jarního zahradního úklidu, tak sem Barče nakoupila košte, hrabičky, motyčku, lopátku a uklízí a uklízí, dokonce i vozila hnuj na záhony,zatím ji to fakt baví. Má to ale tročku vadu na kráse, bohužel uklízí babiččinu zahrádku, né naši.
Tak jsme včera uklidili i tu naši a pak si už jen užívali u kamošky sluníčka.
S tím vztekáním, to je podobný, bohužel, ač se snažím, se tomu občas nevyhneme, většinou, když něco chce a já ji nedokážu nabídnout stejně hodnotnou náhradu. Ale u báby se prý nikdy! nevzteká, tak nevím. Naštěstí ji nikdy nenapadlo si lehnout na ulici, to vypadá fakt hrozně, ale je to 2dny, kdy chtěla trhat kytičky, ale já spěchala domů a ona chtěla trhat ty kytičky, bože mami, proč to nechápeš!, kočár už dávno nepoužíváme, tak sem ji táhla za ruku, ale přišlo mi to drastický, tak sem ji pustila, myslela jsem si, že půjde za mnou, no nešla, dupala nohama, někdy i oběma najednou,to vypadalo hodně směšně, tak že se kolemjdoucí spíš smáli.
No a na nočník se zase vyprdla. Prostě mi ukázala, že když chce, tak to jde. Ale ona nechce, no. Tak to odsouváme na léto.
A Boni, dávej pozor na ty zámky, když tak volej hasiče, dělaj to, takový věci, manža jezdí furt otvírat dveře a je to zadarmo!
Jani, on má Pavlík nějaký problémy, že jste byli na takovým vyšetření?
Daně už mám taky zaplacený, ale na hory nejedu, tak tiše závidím.
Mějte se hezky, Michel zítra se snad uvidíme a všichni pěkně lapejte vitamín D.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
taky se hlásím moona 3.4.2005 10:8
*Re: taky se hlásím Jk2x 3.4.2005 11:55
**Re: taky se hlásím Jk2x 3.4.2005 11:57
***Re: taky se hlásím Maruska+Tom 27.3.03 3.4.2005 12:51
****Re: taky se hlásím Ivca a Dada 3.4.2005 19:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.