| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Labem

Re: Hezké ránko :-)

Také se přidávám s přáním hezkého ránka,

Miško, sázení cibule a vše co se týká hlíny mě nebaví:-(((Já se šíleně bojim, že potkám žížalu , ale je to pro nás a pomoc se musí. Většinu tam odmakají rodiče.

Sněhu, je to prima. Ale kolikrát je problém se dohodnout, na kterou chatu jet. Naši potřebují hodně pomoc (máme tam i kus pole, a zahrádu) a o Danovu zahradu se zase hodně staráme (naštěstí je tam jen tráva). Tam je to zas prima v létě, je přímo u Ohře a dá se tam super koupat a blbnout. U Našich na chatě je zas větší pohodlí, ale jen potok-velkej. Takže se to snažíme dělit aspoň spravedlivě nebo jak kde je potřeba. Ale jinak se moooc těšim, jen doufám, že dostanem kočár do kufru, jinak budu muset na chaty koupit nějaký kšunty, aby jsme mohli jezdit.

Jdu stáhnout foto ze ZOO. Mám tam překvapení pro Martu. Teda snad se povedla fotka:-)))

Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Ivuško Mišpule a Domule 2.4.2005 22:8
*Hezké ránko :-) Eldorádka + 2 zvířata 3.4.2005 7:15
**Re: Hezké ránko :-) Katka s Fíkem6/04 a Zůzou10/07 3.4.2005 8:14
***Re: Hezké ránko :-) Ivuša+Šárka93,Radim98,Honza05 3.4.2005 8:28
**Re: Hezké ránko :-) Klára s Matějem 3.4.2005 8:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.