| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zkušenosti s různými výrobky

2.4.2005 21:44:50 vojtami

Re: Napařovací žehlička

ahoj

2 roky žehlím s philips mistral 2006. stála nějakých 1200,- nebo tak nějak.

je taky napařovací. teda můžu žehlit i na sucho
píšu to možná jako debil, ale je to moje první žehlička, tak nevím jestli to je normální nebo ne..... ( když pominu máminou žehličku, která je držák. dostala jí svatebním darem a je perfektní )
ale je tam i přepnutí na jemné a extra napařování.

když jsme žehličku vybíraly ( s mamkou jako dárek ), tak jsem taky měla představu kolem 1000,-
tato žehlička neumí vertikální napařování ( to by ses asi nevešla do tvé částky ). ale upřímně nevím, zda se tímto způsobem něco vůbec dá žehlit. já jsem nic nikdy tímto způsobem nepotřebovala žehlit. popřemýšlej, zda tento způsob třeba uplatníš....

dále tam měli v obchodě levnější žehličky, ale pak jsem si všimla, že povrch žehlící plochy nebyl nerez, ale hliník!
já mám teflonový povrch, ale nevím co to má mít za výhodu.

s množstvím vody....
tak to bych se nedoplatila kdybych měla vodu kupovat.
tady je tvrdá voda, ale opravdu se mi nezanáší. navíc je tam takové čistící zařízení, které máš pravidelně vyčistit aby žehlička žila déle.

na žehlení prádla ze sušáku ( tak 3 normální pračky, nijak ne plné ) spotřebuji 1,5 litru vody. žehlím hlavně na extra napařování.
sice není destilka tak drahá, ale litr vyjde kolem 10-18kč ( pokud si dobře pamatuji ) a to se teda opravdu prodraží při té mojí spotřebě......

nevím zda jsem ti poradila, ale s jinou žehličkou zkušenost nemám.....
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
cyklosedačky Iv 5 ks dětí 2.4.2005 17:24
*Re: cyklosedačky Linda - Kryštof a Antonia 2.4.2005 17:34
**Re: cyklosedačky Iv 5 ks dětí 2.4.2005 17:46
***Re: cyklosedačky Ester 2.4.2005 19:4
****Napařovací žehlička Jana 2.4.2005 20:11
*****Re: Napařovací žehlička Lenka 2.4.2005 21:13
******Re: Napařovací žehlička vojtami 2.4.2005 21:44
*******Re: Napařovací žehlička Jana 3.4.2005 15:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.