| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jídlo a potraviny

2.4.2005 21:38:45 Hanka a Martínek 13. měsíců

Jogurt a lepek.

Suhlasím s ostatními maminkami. Nic se nemá přehánět ono se nic nestane, když se někde ujede. Jsem taká zastáncem zdravé výživy, je bohužel dokázané jak dnešní strava a různá lákadla škodí dětem. Nejenže mají zkažené zuby, ale klidně v 10. letech mají vysoký cholesterol.Všude útočí reklamy se samými dobrotami a uhlídat a vše ruzumně vysvětlit dětem to nám dá asi pěknou fušku.Hlavně si nenechte do toho jak děti vedete k jídlu mluvit, těch řečí co já si vždy vyslechnu od tchýně že mi v tomto věku jsme jedli to a to a jsme také zdravé. Teď k tomu lepku, já bych také nepospíchala, malý je sledovaný kvůli játrům, měl těžkou novorozeneckou žloutenku a ještě teď má zvýšené jaterní testy, když jsme byli v 11. měsících na kontrole tak doktorka ocenila že lepek ještě nemá.Takže jsem začínali kolem 1. roku. Jogurt má skoro denně, miluje Activii nesladkou a Holandii, akorát ho dávám odpoledne ráno po něm ublinkával.Pribiňáky a Lipánky nedávám jsou hodně tučné a obsahují hodně bílkoviny a ty zatěžují ledviny, které prckové ještě mají nezralé. Díky za vaše dotazy a odpovědi vím tak že nejsem na problém jídla sama Hanka
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Jogurt a lepek. Hanka a Martínek 13. měsíců 2.4.2005 21:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.