| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Trutnov

2.4.2005 20:44:37 IlonaK2+Verunka+Ondrášek

Dobrý sobotní večer


Ahoj holky,

musím vám napsat, jste moje rodina. :-) Dnes jsme s Verunkou byli na pohotovosti (škoda, že jsem nevěděla, že je tam Tomík!) Byla tam dr. Bašová, byla skvělá. Verunka má zánět ucha a dostala penicilín do zadečku a bude chodit na píchaný peňák každý den. Tak se zítra stěhuju k mamce. Ještě že jsem Verunku prozřetelně přihlásila do Úpice, takhle bych denně jezdila do TU! Doktorka nám vše vysvětlila (např. že za nic nemůžem, že malé děti neumějí smrkat, že je to v uchu hned, že máme dobře zvolené léky na kašel, co máme čekat, že se bude dít dál, jak to je s tím jejím kašlem, prostě se nám věnovala a na Verunku krásně mluvila, vůbec nebyla otrávená, že řve a řve a řve, ještě ji litovala, že to hrozně určitě bolí a ještě ji trápěj a že taky máme dát Paralen nebo něco, klidně od teploty 37,5, hlavně něco na bolest, že to moc moc bolí, no, prostě pohoda). I sestřička byla super.

Mamka má taky PC a bezdrátové připojení, takže se občas ozvu. Jak mě Verunka nechá.

Jaffi má šátek a já mám taky. Já mám z www.babysatky.cz za 1.300,- a není sice tak jemný (jako můj milovaný Vatanai), ale skvěle nám slouží (tento týden jsem si Verunku uvázala poprvé na záda a vyluxovala jsem s ní, protivkovala, když měla horečku, ale na ten bordel se nedalo koukat).

Kami, Verunka se mi po hroznovém víně vždy oprudí. Malinko, ale přece. Jinak už můžu vklidu nadýmavé věci: zelí apod. a nic jí to nedělá. Zkoušela jsem to postupně, malinké porce, teď už můžu klasickou porci a zvládá to. Takže už si dávám oblíbená jídla. :-)

A Jaffi, čím to vyřezáváš?

Tak to je zatím vše. Chudáček Tomík, musím na něj myslet. Jo, dr. říkala, že teď řádí spousta nemocí, že to není lepší, a že je spousta angín.
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Dobrý sobotní večer IlonaK2+Verunka+Ondrášek 2.4.2005 20:44
*Re: Dobrý sobotní večer Romana32 2.4.2005 20:59
**Re: Dobrý sobotní večer IlonaK2+Verunka+Ondrášek 2.4.2005 21:8
***Re: Dobrý sobotní večer Romana32 2.4.2005 21:25
****Re: Dobrý sobotní večer IlonaK2+Verunka+Ondrášek 3.4.2005 9:3
*****Re: Dobrý sobotní večer IlonaK2+Verunka+Ondrášek 3.4.2005 9:4
******Pěknou neděli Romana32 3.4.2005 9:15
*******Re: Pěknou neděli IlonaK2+Verunka+Ondrášek 3.4.2005 9:21
********Re: Pěknou neděli Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 3.4.2005 12:43
*********Re: Pěknou neděli Romana32 3.4.2005 18:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.