| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 6

2.4.2005 20:34:56 Gábina & K+K

Re: kabely

tak už jsem se tam dostala, ale nějakou oklikou. Neviděla jsem to ani M., ale připadá mi, že to bude tak max na rotrojku a my tu třeba máme rozšestku :-)

Golfky jsou Jané Energy a jsou fakt dobrý. Byla jsem se podívat i na ty ostatní co jsem si vyhlídla a ty Hauck jsou takový dost fórový. A ty bitelnější už jsou zase moc těžký. Líbily se mi Inglesiny Zipp nebo Expresso, nebo Peg Perego Pliko, ale už jsou opravdu trochu větší a těžší.
Myslím, že tyhle splňujou přesně můj požadavek, lehký, ale stabilní a pevný golfky.

Jinak Káča pak tedy usnula, ale vzali jsme ji z postýlky a chvilku si tu sní M. hrál, já jsme pak odešla spát jinam a nechala jsem je tady. M. říkal, že pak usnula docela dobře.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
kabely DanielkaPilna 2.4.2005 10:7
*Re: kabely Gábina & K+K 2.4.2005 15:50
**Re: kabely DanielkaPilna 2.4.2005 19:10
***Re: kabely Gábina & K+K 2.4.2005 20:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.