| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Chomutov

2.4.2005 20:34:24 Ivuska+Nik(7)mimi(4/2007)

Zdravicko!!

Ahoj zensky!
Tak jen precteni vsech prispevku za posledni tri dny co jsem tu nrbyla mi zabralo hodinu!!!!

Ted pred hodkou mi odjela navsteva co jsem tu mela a kvuli niz jsem se dva dny honila a pekla a varila a uklizela ale stalo to za to.Jen doufam ze si ted uz budu mit cas uzivat i slunicka .Ja vam tak zavidim tu materskou a ten cas!!! Ja uz chci taky!!!
Jinak Hani a Mirko vy vazne chcete brzy druhe mimi!! TO bych v tom nebyla sama!!! Ja stale pocitam s otehotnenim tak v srpnu az zari,tak me nesklamejte prosim a popozante manzilky ju!!
Jo a kocarek uz mam taky vybrany [dlouho] rada bych vam ho ukazala ale bohuzel vubec netusim jak ho sem dostat.Mam ho ulozeny sice ve sve slozce s obrazkama a fotkama,ale nevim co dal,tak mi prosim nekdo poradte.S tatkou mam ted tichou domacnost,tak se ho ptat nechci[prece nebudu dolizat kdyz me nastval ne?]
Tak zatim pacek!!
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Zdravicko!! Ivuska+Nik(7)mimi(4/2007) 2.4.2005 20:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.