| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Evropě

2.4.2005 20:13:28 terka pro Marii 2 cast

Re: Pro Terezu ze Spanel a vsechny ostatni maminky v Evrope

nenavidi..nejdriv me obvinovala jak jdu po baraku-na nejj stejne nemam narok..jelikoz je hypoteka uzavrena pred manzelstvim takze musi muj mazel sepsat zavet....hruza zakony...no nic,proste moje tchyne mi vycitala ze nemame dite...tak jsem ji vysvetlovala proc se toho v cizi zemi bojim..ze tu jsem sama a muj syn je astmatik...takze jen s nim mam nervy a navic neumel jazyk coz uz ted je prekonano..a td a ze tu v pripade nouze nikoho nemam..a ona mi tak strikne rekla ze nikdo nikoho nemame....atd atd...tak mi tak narusila sebevedomi...a ja si vsugerovala ze jsem ta zla a zacla jsem tu mit z lidi az strach...dodavam ze moje tchyne ma 6deti a uz 9 vnoucat a jsou velmi bohati...jedinej chudak z jejich rodiny je muj manzel jelikoz zil s nimi do svych 36let .az kdyz poznal me odesel...proste jsem ji sproste ukradla..ale on ji vidi kazdy den ja ho k nim nechavam chodit...nicmene letos na podzim si po roce a pul nasel muj syn kamarada ve skole a jednoho dne me odchytla jeho mama a rika mi jestli vim ze se kluci kamaradi..
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Pro Terezu ze Spanel a vsechny ostatni m... Marie 2.4.2005 19:43
*Re: Pro Terezu ze Spanel a vsechny ost... terka pro Marii 2.4.2005 20:4
*Re: Pro Terezu ze Spanel a vsechny ost... terka pro Marii 2 cast 2.4.2005 20:13
**Re: Pro Terezu ze Spanel a vsechny o... Terka pro Marii 3 cast... 2.4.2005 20:23

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.