| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Evropě

2.4.2005 19:43:13 Marie

Pro Terezu ze Spanel a vsechny ostatni maminky v Evrope

Zdravim vsechny ctenarky.Jsem to ja,ktera hleda kamaradku v Lyonu/Fr.
Uz jsem si myslela,ze se mi neobnovuji stranky,uz tyden se tu nic nezmenilo.ALE jdu se dneska mrknout,jestli se prece jenom nenasla nejaka zpriznena duse a halooo,jenom se to tady hymzi Spanelskem.Jak si Terco psala,ze jsi tam byla rok a pul a nemela si zadne kamaradky,tak to je mi momentalne uplne stejne.Uz tu jsme pul roku a porad jsem tady nikoho nenasla.Nastesti uz chodim do skoly a ucim se jazyk,pred tim sem jenom sedela doma, a bud jsem koukala na tv nebo jsem procitala internet.Ve skole neni take zadna maminka,ktera by mela alespon spolecny jazyk.Jsme tam vsechny na takove te urovni "rukama nohama",takze na nejake velke pokeci to jaksi nestaci.Marne hledam a hledam,ale nikde nikdo.V rijnu cekam nase prvni miminko,tak alespon uz se necitim tak sama.Kdyz ho obcas ucitim v brisku,staci mi to k radosti.Budu koncit...Takze ja vam vsem preji zdravi pro vsechny rodinne i nerodinne prislusniky a ahojkyyyyy.Marus
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Pro Terezu ze Spanel a vsechny ostatni m... Marie 2.4.2005 19:43
*Re: Pro Terezu ze Spanel a vsechny ost... terka pro Marii 2.4.2005 20:4
*Re: Pro Terezu ze Spanel a vsechny ost... terka pro Marii 2 cast 2.4.2005 20:13
**Re: Pro Terezu ze Spanel a vsechny o... Terka pro Marii 3 cast... 2.4.2005 20:23

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.