| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Bradavice a molusky

2.4.2005 19:18:35 dana 2 děti

Re: Molusca a 6 let po zásahu kožní lékařky

Děkuji za odpovědi - jizvičky opravdu nemá - jen znaménka. Dá se tedy předpokládat, že to nemá ze zákrokem nic společného - a znaménka by se objevila stejně.
Naštěstí už se nám nikdy moluska neobjevila. U dcery, která má atopický ekzem - takže ji každý den promazávám - jsem objevila jednu moluska - odstranila ji sama - byl pokoj.
U syna byla na vině i naše dětská lékařka, která když měl asi 5 molusek - a my se chystali k moři na měsiční pobyt - řekla , že to budeme řešit až se vrátíme- že někdy moře pomůže - a ono se to dostalo až na počet 70. Já jsem tehdy ani výraz moluska neznala - nyní , když člověk čte všechny příspěvky a rady - může být jen nešťastný, že tehdy internet doma nebyl.
Dnes si vždycky přečtu všechny rady od rodičů - až pak jdu řešit - to jsou zkušenosti k nezaplacení .
Děkuji Dana
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Molusca 6 let po zásahu kožní lékařky dana ,2 děti 31.3.2005 3:57
*Re: Molusca a 6 let po zásahu kožní lé... Lusi+M+Z 31.3.2005 9:52
**Re: Molusca a 6 let po zásahu kožní ... jitka (dcery skoro 12 let a 3 roky) 31.3.2005 11:18
**Re: Molusca a 6 let po zásahu kožní ... dana 2 děti 2.4.2005 19:18
***Bylinky pomohou Smidule 4.4.2005 0:48

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.