| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Evropě

2.4.2005 17:38:57 terka

Re: Spanelsko-Madrid

..jeste jednou ja...tak jsem si cetla ten muj prispevek ..ja uz pisu cesky desne..brr to je ostude...ha..muj syn je narozen v zari..cili tvoje mimco bude taky panna nebo vahy....
Ve Spanelsku mi jeste moc chybi zelen..na severu zeme jsou lesy na jihu plaze ale u Madridu nic....stromu a lesu je tu pomalu..defakto zadny..do lesa musis jet tak 100km na hory...jsem z Prahy z centra...miluju masto a trmvaje ,do lesa jsem zasla jen jako maal holka....ale vedela jsem ze muzu jit kdykoli ale tady je to jinak..nneni les...tak mi chybi...jenomze tak je to asi ze vsim..kdyz to mame tak je to samozrejmost a jeden to neoceni ale beda kdyz to nemama..aspon muj pripad.
A jeste neco..Spanelsko ma spousty nadhernych veci ale bohuzel vse je daleko takze to nevyuzijes coz mi mrzi..v Cechach mame min veci ale vse blizko..aspon z meho pohledu.
papa
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Spanelsko-Madrid Petanda + Neo (10.9.05) 2.4.2005 9:53
*Re: Spanelsko-Madrid tereza 2.4.2005 12:7
**Re: Spanelsko-Madrid Petanda + Neo (10.9.05) 2.4.2005 14:49
***Re: Spanelsko-Madrid tereza 2.4.2005 17:22
****Re: Spanelsko-Madrid tereza 2.4.2005 17:29
*****Re: Spanelsko-Madrid terka 2.4.2005 17:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.