| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Evropě

2.4.2005 17:22:21 tereza

Re: Spanelsko-Madrid

Ahojky znova...tak to jsi pekne daleko a v uplne jinem svete...Japonsko ma nadhernou vegetaci,aspon z fotek a obrazku mi to tak prijde ale je to jinak uplne jina kultura a zivotni styl a asi hlavne jidlo..ja silim tady ve Spanelsku ze ackoli koupim majonezu helmas ..vypada stejne jako v Praze ale chutove je malinko odlisna,chleba tu nakoupim vubec a o houskach nemluve..tak s toho silim..knedliky si taky vozim z Prahy..ale myslim ze evropska kuchyne je evropska kuchyne ze na par rozdilu ....muzes jist CESKY....jinak ja ziji ve Spanelsku dva roky ale s manzelem jsem uz tri roky..ze zacatku jseme se jen navstevovali..bala jsem se jit z Prahy protoze jsem tam mela super praci a vyssi plat nez ma muj manzel tady..jenze muj syn musel zacit chodit do skoly tak jsme se po roce museli rozhodnout kde....a vyhralo Spanelsko...manzel je chlap chlap chce byt zivitel..dalsi problem byl jazyk...muj manzel cesky neumi a je antitalent na jazyky a muj syn aspòn ted ovlada dva jazyky s prehledem..sel tu loni do prvni tridy a neumel ani ñ a ted mluvi spanelsky lepsi nez ja.
Jinak kdyz prijedete do Madridu ..dam Ti mail a napis a ja Ti kdyz budes chtit pomuzu vyridit to pojisteni...protoze opravdu za 45eur se vyplati to soukrome a pak uz skoro nic neplatis....a muzes jit k doktorovi kdykoli a kamkoli a hned Ti vyhovi..jedine co se tu plne hradi je zubar a to i za dite od sesti let..ale to i u nas v Praze kdyz chces mit dobreho.....
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Spanelsko-Madrid Petanda + Neo (10.9.05) 2.4.2005 9:53
*Re: Spanelsko-Madrid tereza 2.4.2005 12:7
**Re: Spanelsko-Madrid Petanda + Neo (10.9.05) 2.4.2005 14:49
***Re: Spanelsko-Madrid tereza 2.4.2005 17:22
****Re: Spanelsko-Madrid tereza 2.4.2005 17:29
*****Re: Spanelsko-Madrid terka 2.4.2005 17:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.