| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

2.4.2005 13:06:23 Mochanka,Ája04+Káťa07

Re: Krásné mrazivé sobotní ráno

Ahoj Dooly a všichni,kteří tu jste.
Anonyma jako revizora si vůbec nevšímám a s anonymy nebavím.Když se neumí přihlásit ke jménu,tak ať sem ani neleze.Proč se s ní vzrušovat.

Tak jsme právě přijeli z plavča.Chodíme každou sobotu,jen jednou jsme nebyli,když měla Andra tu šestou nemoc.Jinak se nemocem úspěšně vyhýbáme a ještě nebyla marod.Jen měla jednou rýmičku.Dneska zvládla plavčo v pohodě.Ani nijak neprotestovala a v pohodě se potápěla a dělala všechny cvičení.Jen je to děsnej divoch,pořád cáká,takže zmáchá nejen mě,ale i všechny okolo. :-)

S nočníkem si myslím Dooly,že máš pravdu.Samozřejmě nevím,proč je nutit tam sedět,ale po přebalení malou taky na chviličku na nočníček posadím,dám jí něco do ručičky a ona dokud jí to baví,tak tam sedí.Potom sleze.A docela se nám čůrání do nočníčku daří,takže chválíme chválíme a chválíme.Máme ten nočník,který zahraje melodii,takže z toho má legraci.Myslím,že to brzo pochopí a v létě zkusíme běhat bez plínky a časem se třeba i naučí si nosit nočníček,když bude chtít čůrat.Takhle to učili naše maminky nás,tak proč to také neučit svoje děti,když už umí dobře sedět a kyčličky a všechno mají v pořádku,že jo?

Co se týče cukru,soli a medu.Cukr nedávám,ani nijak nesolím.Všechno většinou nechám jen na zelenince,na její chuti.Ten med jsem dala jednou či dvakrát měsíčně trošičku na dudlík,když měla malá škytavku a on jí zabral.Nyní už škytavkou ani netrpí,takže med už taky nedávám.Vím,že spousta lidí píše,že je to největší alergen,ale proč jsou tedy kaše s medem povolené již od 6. měsíce? Obecně je známo,že všeho moc škodí,ale od každého přiměřeně věku si myslím,že nemůže ublížit.

Andrejka teď po plavču bude tak hodinku a půl spát,takže musím uklidit ten binec,co tu po nás z rána zůstal,než se vrátí pán rodiny z práce :-)

Přeju,ať se dortíky hezky podaří.Já bych si na to asi netroufla.Dřív jsem miláčkovi hodně pekla a i dorty dělala,ale tak nějak teď když vařit musím a péct,tak mě to nebaví :-(

K obědu udělám zapečené brambory a bude zase jídlo na 2 dny :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Krásné mrazivé sobotní ráno Mochanka,Ája04+Káťa07 2.4.2005 8:6
*Re: Krásné mrazivé sobotní ráno Jarní maminka 2.4.2005 10:9
**Re: Krásné mrazivé sobotní ráno Dooly. 2.4.2005 11:15
*Re: Krásné mrazivé sobotní ráno Dooly. 2.4.2005 11:38
**Re: Krásné mrazivé sobotní ráno Dooly. 2.4.2005 11:50
**Re: Krásné mrazivé sobotní ráno Mochanka,Ája04+Káťa07 2.4.2005 13:6
**Re: Krásné mrazivé sobotní ráno Mochanka,Ája04+Káťa07 2.4.2005 13:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.