| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Evropě

2.4.2005 12:07:25 tereza

Re: Spanelsko-Madrid

Ahojky..uz tuhle stranku prohlizim asi mesic a az ted jsem se rozhodla napsat....jinak ja ziji s mym syneem v Madridu-manzel je Spanel..jinak Petko..tady je dvoji typ pojisteni a to statni ktere hradi jen to zakladni...na operaci se treba ceka mesic...v tehotenstvi Ti nabidnou jen to zakladni..ale teky..zalezi na lekari jako u nas...a pak pojisteni soukrome kterych je na vyber co ja vim minimalne 6 a plati se mesicne zena kolem 45eur..a ja osobne ho doporucuji...mela jsem tu cest tu byt ze synem v nemocnici a dekuji bohu ze jsem mela to soukrome a mohli jsme byt s malym v nemocnici v klidu a oba.Take v pripade tehotenstvi je lepsi mit soukrome a tak moci vyuzit ultrazvuku v podstate kdykoli a moznosti jet do jake koli nemocnice..protoze to statni je podle bydliste...tak to je asi vse ohledne pojisteni a s nakupama....ingredience si vozim z Prahy ale take se daji koupit podobne veci nasim v Hipercoru a nebo v Madridu je nemecky obchod a nemecke produkty se podobaji ceskym.
Kde bydlite v Madridu?Jo v Alcala de Henares-20km od Madridu...papa
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Spanelsko-Madrid Petanda + Neo (10.9.05) 2.4.2005 9:53
*Re: Spanelsko-Madrid tereza 2.4.2005 12:7
**Re: Spanelsko-Madrid Petanda + Neo (10.9.05) 2.4.2005 14:49
***Re: Spanelsko-Madrid tereza 2.4.2005 17:22
****Re: Spanelsko-Madrid tereza 2.4.2005 17:29
*****Re: Spanelsko-Madrid terka 2.4.2005 17:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.