| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

2.4.2005 11:38:21 Dooly.

Re: Krásné mrazivé sobotní ráno

Mochanko a jaké kolo sis koupila,

vikýsek se mi už vzbudil,tak půjdu.

Jen ještě k nočníku..moje Mudr.mi sama od sebe řekla při 8mi měs.kontrole,ať Vikyho začnu dávat na nočník,když dobře
sedí.Nenechat dlouho,nenutit,ale pokud se zadaří,tak hodně chválit.Dělala jsem to už dřív,na něj to funguje a opravdu se směje,když tam sedí.Snad tím předejdu problému jaký máme v příbuzenstvu,kdy začali s nočníkem v 1,75 roce a kluk dnes 2letý 3sice ví,že to na něj jde,co tam má dělat,ale lehne si a křičí kakat kakat,protože chce plenu a na nočník nepujde..A to ho nikdo opravdu nenutil,nenadával,nic.Jeho dvojče v poho chodí.Takže je to opravdu individuáolní záležitost a každá maminka pozná sama,co dítě potřebuje.
K tomu zdraví...jestli mělo být myšleno ironicky,tak třeba tolik oblíbený bílý jogurt nám alergolog ve spec.poradně nedoporuučil.Takže ho nedávám,Viky má opravdu přísnou HA výživu.Ale proč by ho někdo jiný něměl svému dítěti dát,stejně jako med,či lepek,to nevím.U nás je to odůvodněné.Lepek je běžně ovolen dětem od 8mi měsíců.To mi řekla moje Mudr.,ale ta vlastně u revizorky taky neprojde,kvůli nočníku.

Mějte se,jdu vařit a razíme ven.

Papa,Dooly
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Krásné mrazivé sobotní ráno Mochanka,Ája04+Káťa07 2.4.2005 8:6
*Re: Krásné mrazivé sobotní ráno Jarní maminka 2.4.2005 10:9
**Re: Krásné mrazivé sobotní ráno Dooly. 2.4.2005 11:15
*Re: Krásné mrazivé sobotní ráno Dooly. 2.4.2005 11:38
**Re: Krásné mrazivé sobotní ráno Dooly. 2.4.2005 11:50
**Re: Krásné mrazivé sobotní ráno Mochanka,Ája04+Káťa07 2.4.2005 13:6
**Re: Krásné mrazivé sobotní ráno Mochanka,Ája04+Káťa07 2.4.2005 13:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.