| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

2.4.2005 0:43:26 loonette

Re: xxx

ja, citala som to cele. preto pisem, ze zamer kupovat nehnutelnost sa nedokazuje ani pri permanent resident ziadosti a uz vobec nie pri visitor.

deti su dobre, mala nam ochorela, sice len sopli a kycha, ale von sme radsej nesli, aj tak je dnes chladno. a teraz pocujem zo spalne, ze nam kasle aj to najmensie. on po vonku zatial presiel hadam 10 metrov a uz sa pytal na ruky. cez den spava uz len raz a to vyuzivam a spi vonku, ked zaspi, supnem ho do spalne a spi tam. takze on sa musi vonku najskor zorientovat, aby zistil, ze sa tam da aj bezkat.ale zato sa ndes celkom sam vysplhal na malu stolicku z ikea a ostal na nej neohrozene stat. troska aj hovori - teta! (to akoze ja), alebo nana (to som tiez ja). kde je? alebo o sebe zvykne vyhlasit, ze CHCE! inak je uzasne sledovat, ako ten rozumcek vsetko chape.

hovoris, ze necakas tretie? ja som nebola velmi nadsena, ked som neplanovane otehotnela po 3 krat, ale o to viac si teraz pochvalujem, dieta je vzdy dar, nech to znie ako kalerab. bez danielka by to nebolo ono. a teraz, kamkolvek idem, znem len chvalu, ake mame pekne deti, ake su vychovane, ako sa mi to vsetko vrati a ja rastiem od pychy:-))

pozerate spravy - papeza? chudak, tolko sa trapi, zelam mu pokojnu smrt a aby sa tam hore stretol so svojim najvacsim "sefom". je to osobnost s velkym O.

dnes sa ma nas najstarsi pytal, akou cestou sa miminko dostane do bruska. a preco sa tam vlastne dostane? moj muz je zbabelec, chce sa vyhovarat na hluposti, ale ja som mu to vysvetlila. sice nijake podrobnosti, len to, co mu hlavicka vie uz pochopit (7rokov). ako vysvetlujete vy? zda sa, ze u nas uz coskoro pride na pretras presny postup zrodu:-))
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
xxx Gabriela 1.4.2005 19:41
*Re: xxx Nadia@ 1.4.2005 20:36
**Re: xxx loonette 1.4.2005 21:10
***Re: xxx nadia@ 2.4.2005 0:26
****Re: xxx loonette 2.4.2005 0:43
*Re: xxx Nelie 2.4.2005 0:55
**Re: xxx loonette 2.4.2005 1:1
***Re: xxx Nelie 2.4.2005 2:11
****Re: xxx nadia@ 2.4.2005 2:38
****Re: xxx Alicee 2.4.2005 3:16
*****Jako na Krchově... Alicee 2.4.2005 6:52
*****Re: xxx Nadia@ 2.4.2005 7:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.