| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2003

Re: hotovo, su uplne hotova...

Jo, já jsem taky úplně hotová. Teď jsem si konečně sedla.
Maru, holt každé dítě je úplně jiné. A ono ani mimino není při pacifikaci 20 měsíčního batolete k zahození. :-) Jdeme ven a nechceš se oblíkat, nevadí, jdu oblíkat Tobíska. Hned si nese svoje věci na oblečení. Nechceš se přebalit? Jdu přebalovat Tobíska. A už si nese plenku a lehá si.
Největší problémy s ní mám ale venku. Hlavně jak ji dostat domů. Včera venku scéna. Odmítala se hnout z hřiště. Hysterická scéna. Tak jsem ji tam nechala a šla jsem, že se přidá. Šla jsem asi 300 m a ona nic. Zašla jsem za roh, aby mě neviděla a opatrně jukala. Zase nic. Ne že by si na hřišti hrála. Stála tam jako solný sloup a ani se nehla. 20 min. Stopovala jsem to. Vyměkla jsem nakonec já. Vrátila jsem se, podala jí ruku a pak konečně šla.
Jinak mám Barunka v nemocnici na kapačkách. Ájo, bohužel jsi měla pravdu.
A kdyby měl někdo depky, že jeho dítě málo váží, tak vězte, že Bára ve svých 4 letech váží momentálně 13 kg. A vypadá přesně tak, jako na fotkách děti z koncentračních táborů.:-((
A aby toho nebylo málo, jeli jsme předevčírem na pohotovost s Klárkou. Zánět středního ucha, takže jí píchali bubínek. Naštěstí je od té doby v pohodě.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
hotovo, su uplne hotova... Mamca z Valasskych hor 1.4.2005 22:54
*Re: hotovo, su uplne hotova... Sylva - Bára, Klára a Tobiáš 1.4.2005 23:14
**Re: hotovo, su uplne hotova... Iva+5 2.4.2005 11:12

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.