| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2003

Re: Ahoj holky,

Peťo,

já mám taky pocit, že se Lukášek hoodně mění, vyspívá, mnohem víc věcí chápe. Třeba mě překvapuje, že poslední asi 3 dny mě poslechne (!!!) a udělá, co po něm chci. Samozřejmě že ne vždycky, ale pokud zrovna nemá vztekací mánii, tak jo. Příklad - Lukášku, zavři ten šupník, zaparkuj tu motorku zpátky na místo (dnes v čekárně na kožním) atd atd. Taky mi přijde, že se sice vztekne, když není po jeho, ale mnohem dřív se uklidní, nějak asi pochopil, že tím stejně nic nezmůže. Nebo vyhrabe ze spíže tatranku (tím hřešíme) a chce ji rozbalit. POněvadž je před obědem, řeknu mu, že když bude chtít, dostane ji po obědě, že ji necháme na stole, aby na ni viděl a pak mu dám. Normálně kývne a nechá ji být. Fakt zírám. Nevím, jestli to není přechodné, ale bylo by fajn, kdyby už byl takhle jako aspoň trošku rozumný.

Mluvení - taky se rozkecává čím dál víc. V podstatě si už normálně pokecáme, ale má ta slova děsně zkomolená. Třeba touti touti znamená zašroubovat. Asi od kroutit, ale nevím, kde na to přišel, používá to u šroubování šroubků na autech, když odšroubovává žárovku (z toho dostávám pravidelně záchvat hrůzy), když šroubuje uzávěr u lahví a podobně. Takže mluvení ano, ALE pouze pokud zná člověk překlad. Cizí mu nerozumí ani houpy houpy, což vyslovuje podle mého naprosto precizně.

Jídlo - no comment. Kobylka hadra. Sežere na co přijde, za chvilku slupne i sedláka s vozem...

Spánek - ve 20.00 spinká, buď spí celou noc nebo se jednou vzbudí na dudynka. Jak ho od něj v noci odnaučím, to netuším. Vždycky je to děsný nářek, když se probudí a nemá ho. Vstává jak kdy. Někdy ho vzbudí Kačka, když se vzbudí na ranní kojení 6-6.30 a už se mu nechce být v postýlce, tak si vleze k nám. On ještě klimbá, ale děsně se u toho vrtí a musíme ho držet za ruku, takže já už se nevyspím. No a někdy vstává až 7.30-8.00. Ale mě je to jedno, pokud jde manžel do práce, je s ním pryč z ložnice, takže já s Kačkou ještě chrupkáme.

Nočník - nepokoušíme se. Chtěla jsem začít příští týden, ale na to nemám. Příští týden ho tedy snad naučím vysvlíkat si tepláky. Až to zvládne, začneme teprve s nočníkem. Bude ho mít na stálém místě a pokud nebudu moci mu asistovat, budu se snažit ho naučit, aby šel sám. Bude to běh na dlouhou trať a přiznám se vám, že se mi do toho ani trochu nechce, protože budu muset být důsledná. Ach ach ach.

Dnes jsem poslala Lukáška zase k babičce a my tam přijedeme až v pondělí. O víkendu budeme malovat a stěhovat naše oba pokoje navzájem. Kačenka už je v košíku pěkně narvaná, už dostane postýlku a Lukášek velkou postel. Objednala jsem večerníčkové povlečení, tak už se na to těším. Doufám, že Lukášek bude v pohodě, je teď na mě dost fixovaný. Je to na prd, že mi tady nemá kdo pohlídat v Brně. Babi u nás nechce spát, že to tady máme malé, že bysme ani my ani ona neměli soukromí. Ach jo.

Pa pa padám do peřin. Vždycky chci jít spát co nejdřív a takhle to dopadne... Ještě, že toho moc nenakecáte :-)

Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Holky díky!!! Michelle a Jakub 7/03 31.3.2005 22:16
*Re: Holky díky!!! Dana+ 4 1.4.2005 7:44
**Re: Holky díky!!! Dana+ 4 1.4.2005 7:45
**Re: Holky díky!!! rascal-ka 1.4.2005 9:44
***Re: Holky díky!!! rascal-ka 1.4.2005 9:46
*Re: Holky díky!!! Gaba, Christian a Sebastian 1.4.2005 14:27
**Ahoj holky, Monika - Prokop-Kryštof-Jáchym 1.4.2005 15:17
***Re: Ahoj holky, Petra (Kuba 2.7.,Anička,Pepík) 1.4.2005 22:31
****Re: Ahoj holky, Lenka,Lukášek07/03,Kačka01/05 1.4.2005 23:3
**Re: Holky díky!!! Iva+5 1.4.2005 15:36
***Re: Holky díky!!! Gaba, Christian a Sebastian 1.4.2005 22:22

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.