| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2003

1.4.2005 22:54:39 Mamca z Valasskych hor

hotovo, su uplne hotova...

holky, musim si fakt postezovat...Eli to neni normalni decko, to je sidlo, nebo ja nevim...Holky ona cely den beha jak silena, dela presny opak nez ma - fakt nebezpecne kousky, vyleza na okna, otvira je, picha sebe i mne vidlickou, reknu ji -to se nesmi a ona rekne - moze - nechce jest, furt...Pak rika, ze ji boli brisko, ano z hladu pochopitelne. Jidlo mi vyhazuje. Stale krici - rano se nechce obliknou, rev, pak nechce jist, rev, usne na chvilku v poledne, rev...A nocnik? CHodila bezvadne, ted se to pokazilo...Zajimave...Dnes si otevrela dvere z domu a v mziku byla na silnici...sok...Holky, ja jsem byla zvykla od prvniha ditete na pohodu, kdy jsem si studovala, ale ted? muzu se nechat leda vysmat...Co se ji nelibi, krik, svijeni, vztek sileny..Nedokazu si predstavit byt tehotna, nebo mit dalsi mimco..Ja musim cely den makat na plne pecky kolem ni!!!A tchyne rekne - jak jsi si vychovala,tak ji mas..copak ji vychovavam jinak nez tu prvni???
No nic, padim do postele, v noci se mi budi taky!!!
Marie
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
hotovo, su uplne hotova... Mamca z Valasskych hor 1.4.2005 22:54
*Re: hotovo, su uplne hotova... Sylva - Bára, Klára a Tobiáš 1.4.2005 23:14
**Re: hotovo, su uplne hotova... Iva+5 2.4.2005 11:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.