| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rozvod, rozchod

1.4.2005 21:09:54 nadia@

Re: :o)))

Jeee holky, taky jsme zili v malinkatem bytecku a pak po koupi domu na to vzpominali jako na raj! To tak je, clvoek ma jine hodnoty.

Zuzko, dva roky ubehnou jako voda. S tim chlapem, cotam zije, to zas tak neni nemozne dokazat. Sousedi maji oci, socialka se pod vanu podivat muze. Oni maji tu moc rict, ze ten chlap tam proste bydli! A jestli ta nema trvale bydliste, tak at to byvala dokazuje, ze se na tom svem nebo jinem bysliste zdrzuje trvala. Pokud ti to pomuze z tohoto smutku, ve kterem ted jsi, tak bud mrcha, normalne si zavolej na socialku a zeptej se, co v takovem pripade delat. No a muzes se ohanet tim, ze se deti zminily a ze mas obavy, ze se doma neco deje ..... to s tim mobilem to je sila! Ona je matka vlsatne zneuziva, strasi a czela nepokrytte jim predvadi, jak vas nesnasi. A pritom ony vas maji tak rady!

dnseksa jsem volala byvalemu. SLysela jsem ho asi po 3 letech. zadna zast, zadne vystupy, pochopeni, ze jeho zadost o upravu styku se synem je jen formalita, protoze tezko k nam bude kazde 2 tydny litat a tezko mi soud neuzna me omluvy, ze ja do Ceska nemuzu. A navic on netusil, ze jeho pravnik mi zaslal dopis, ve kterem me "upozornil" ,ze v Cesku probiha soudni rizeni ve veci upravy toho styku a taky alimentu!!!!! To on nevedel!!! No tak to vi.

Holky, mala rve.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
:o))) Zuzka 1.4.2005 14:58
*Re: :o))) nadia@ 1.4.2005 21:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.