| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Péče o zuby

1.4.2005 16:08:22 Lída+2

Re: zubni pasty

Takže já dávala co jsem našla v drogerii. Všechny dětské pasty jsou dělané tak,že nevadí když je dítě spolkne.
Kluci měli rádi Signál,ale byla to i Perlička a ABdent gel a spousta jiných.Ale byla jsem u kamarádky a ta používá zásadně Elmex dětský a vebo Vademecum(teď je to špatně napsaný,ale netuším co je 2x).
Tak jsem se na to ptala před týdnem naší zubařky když potírala tou vodičkou florovou od Elmexu dětem zuby.
a ona říkala,že ten Elmex je nejlepší co se týká složení a obsahu látek na ty zuby.Dávají tam něco jiného než je v těch ostatních a proto stojí a něco víc. Můžeme si to klidně ob jednu pastu koupit,ale říkala,že hlavně záleží na správné technice čištění a velikosti kartáčku(co mejměkčí a nejmenší).

jo a mám štěstí kluci zatím ty malý bílý floridy jedí,ale asi dlouho nebudou jak mi zdělila. Takže se vyrábí něco s malinovou příchutí(nebo jinou),ale nelze to předepsat.

Snad by to stačilo.Zase jsem toho napsala.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
zubni pasty ivana+ lukášek 11.8.03 27.3.2005 23:31
*Re: zubni pasty Enebel,Klárka04 a Karolínka06 28.3.2005 19:20
*Re: zubni pasty Lída+2 1.4.2005 16:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.