| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2003

1.4.2005 15:36:44 Iva+5

Re: Holky díky!!!

Taky zdravím a vidím, že nemůžu mít všechno. Já bych Gabi raději brala to spaní. Jednak v noci nejmíň 2x vstává na čaj, ale s takovým nepříjemným kňouráním, že mezitím budí Evičku a to chození na nočník je sice krásné, ale složitější. Když 10-12x za den přiběhne a "hned musí" a já zrovna kojím nebo dělám něco jiného, je to o nervy. A v noci se přiznám nemám sílu ji dávat, protože ona se neprobudí, ona jenom chce čaj a bez něho prostě ječí. Takže než bych si nechala budit Evinku, zatím to neřeším. Přes den je taky komplet bez plen a až se někdy v noci stane, že bude ráno suchá plínka, tak to bude zázrak a já ji pak začnu dávat i v noci. Takže na tvém místě, Dano, bych ji určitě dávala.

A váha? Co se dá dělat, má 14kg, od mala byla vypapaná, ale pořád se utěšuju, že je po manželovi - on byl taky jako miminko bůček a teď je štíhlý. I když podle váhy Jana vypadá po mně, po mně je Evička. A ta ač má nejvyšší porodní váhu, tak má menší přírůstky a je vidět, že tak vypapaná nebude. Dneska jsme byli 4měsíční kontrole a váží 7kg, což je 2340g za čtyři měsíce. Prostě na spodní hranici průměru. Takže holky přibírají přesně naopak jako u Tebe, Dano.

Sylvo, s mamky a spol. si nic nedělej. Já mám taky velkou rodinu a vždycky jsem pro mamku byla černá ovce, musela jsem toho hodně zkousnout, všechno se jednou vrátí. Vždycky jsem to nakonec já, na koho se mamka může spolehnout. Ona už je dokonce tři roky v Americe, protože neumí skousnout spoustu věcí a tohle je pro ni řešením. Ale jsem dost splachovací, všechno nakonec přejde a mamku mám ráda a jsem ráda, že tu je i když mi nikdy s dětma apod nepomáhala, ale má svého dost. Každý jsme nějaký.

A co se týká kluků, tak jsem si toho taky vyslechla spoustu, jak jsou romazlení, drží se jenom máminy sukně, uřvaní, uječení atd. a přitom mi je každý závidí. Je pravda, že doma si musím občas ten respekt vykřičet, ale to už kluci znají. A já jsem tedy dost přísná matka(ale taky mobily a dopisy nekontroluju) a melír nebo náušnice budou mít až budou z domu. Ale zatím se žádný nechystá(někdy by to bylo fajn) a já v 18 vystřelila, starala se sama o sebe, protože jsem doma nechtěla být. Ale ještě se mi to taky všechno může vrátit až s holkama. Kluci jsou zatím fakt zlatí.

Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Holky díky!!! Michelle a Jakub 7/03 31.3.2005 22:16
*Re: Holky díky!!! Dana+ 4 1.4.2005 7:44
**Re: Holky díky!!! Dana+ 4 1.4.2005 7:45
**Re: Holky díky!!! rascal-ka 1.4.2005 9:44
***Re: Holky díky!!! rascal-ka 1.4.2005 9:46
*Re: Holky díky!!! Gaba, Christian a Sebastian 1.4.2005 14:27
**Ahoj holky, Monika - Prokop-Kryštof-Jáchym 1.4.2005 15:17
***Re: Ahoj holky, Petra (Kuba 2.7.,Anička,Pepík) 1.4.2005 22:31
****Re: Ahoj holky, Lenka,Lukášek07/03,Kačka01/05 1.4.2005 23:3
**Re: Holky díky!!! Iva+5 1.4.2005 15:36
***Re: Holky díky!!! Gaba, Christian a Sebastian 1.4.2005 22:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.