| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Těhotenské testy

1.4.2005 14:02:19 Kačka

moc prosím radu :-)


Ahoj holky,
už jsem s nervama v koncích. Akorát čekám na výsledek 5.měsíce snažení o miminko. Zatím se nic neděje. Jsem 30DC, MS nikde ( normálně cyklus 29 - 32DC ) . BT mám 36,8 a 36,9 ted poslední dny ( hned po ránu v 6:15 ) . Večer mám vždy zimnici a naměřím jak BT tam :-) tak i klasicky v podpaží 37,6 ! To snad není normální ??!! Ne ? Přitom nemocná nejsem. Nic mi není. Tak fakt nevím co se děje. V pochvě bych to po celém dni pochopila. Ale klasicky v podpaží ? Tam by snad zvýšená být neměla, ne ?
V týdnu jsem zkoušela několik testíků. První byl test HCG ( ve středu ) a tam byla strašně slaboulinká druhá čárečka. Fakt jen náznak. No a ve čtvrtek jsem zkoušela test AXIOM ( v balení dva ) a oba dva negativní !! :-((( Tak fakt nevím co mám dělat. Minule byl cyklus 29 dní. Takže pokud se ta mrcha neukáže, tak koupím Clearblue a zkusím ho v neděli. Ten mi snad dá jasnou odpověď.
Jediné příznaky, které mám jsou dost citlivé bradavky a neustále příšerný hlad :-)) Velké šance si nedávám.
Loni jsem 2 x po sobě potratila. Jednou v 7tt a podruhé v 5tt. Tak bych si už moc přála, aby to tentokrát vyšlo.
Všem Vám držím palečky a jsem moc ráda, že tahle diskuze je. Přelouskala jsem jí skoro celou :-))

A budu se moc těšit na nějakou radu. teda jestli nějaká je. :-)

Díky a zatím papa
Kačka
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
moc prosím radu :-) Kačka  1.4.2005 14:2
*Re: moc prosím radu :-) Katus1 1.4.2005 14:27
*Re: moc prosím radu :-) Máca17 1.4.2005 14:35
**Re: moc prosím radu :-) Kačka  1.4.2005 14:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.