| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

1.4.2005 11:56:10 Valeri, Davídek 5/04

Re: pátek

Zuzko,máš pravdu,dneska jsme chrupkali až do devíti.:-)))
To bude tím že večer usnul tak pozdě.
Změna ikonky je jednoduchá,buď dáš na hl.straně změna registrace a pak změna ikony,nebo když vkládáš příspěvek,vpravo máš nabídku-změňte si ikonu.Pak dáš procházet(najdeš si kde máš fotku uloženou u sebe v počítači).Pak dáš jen uložit.Já dávala částečně zmenšenou,ale nevím jestli musí být.Na velikost ikonky se ti zmenší automaticky.
Jsem nervní,Davídek se občas rozkašle jako když ho něco dráždí.Možná sliny,nevím.Nechci mu něco zanedbat.Tak volám doktorce,že bychom se dnes stavili,jak tam jsou,a nikdo to nezvedá.Nechci ji shánět o víkendu.Přitom by tam měli být od 11 do 14.
Rendo,ty jsi se ptala na plínky.Měla jsem jich 20 a ješte 10 jsme dokupovali.Měla jsem hroznou spotřebu.Dávala jsem je na přebal pult pod Davídka při přebalování a on při každém čůral nebo kakal,většinou oboje.Měla jsem sice ty jednorázové přebal.podložky,ale to bysme se nedoplatili.(10kusů asi 100,-)TAk jsem na ně dávala ještě plínu.A těch velkých osušek mám 5.Jsou fakt super,lepší než froté.Užasně sajou.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
pátek Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 1.4.2005 8:29
*Re: pátek Valeri, Davídek 5/04 1.4.2005 11:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.