| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rozvod, rozchod

1.4.2005 11:45:41 Zuzka

Říká se tomu "SVĚDOMÍ"

Holky, mě vlastně jediný, co by mi pomohlo, je to, nějak donutit ji, aby přiznala na sociálce, že tam má celý 4 roky chlapa s pořádným výdělkem, protože takhle okrádá všechny ostatní o peníze... Protože pokud s někým takovým bydlí ve společné domácnosti další osoba, je taky společně posuzovaná a dokládá se i její výdělek !!! a jí by tak nikdy nevznikl žádný nárok na sociální dávky! Potom totiž v tomhle státě musí mít maminky na mateřské, kvůli takovýmhle hnusným vyžírkám, ubohých 3200 mateřské na měsíc. Například. A pak jdou taky po krku těm opravdickým chudinkám, který se ocitnou opravdu v pěkně velké finanční tísni, když je manžel opustí a nemají štěstí na takového dobráka, jako mám já. Prostě se pak nedivím, že mají na všechny stejný metr, když jsou některé schopné se i kvůli podpoře převlíkat do popelnicových modelů... trapný. Jo a že nic neumí, že neni vyučená? Ježíš, no a? Doma má dost času se ledasco doučit, stačí chtít! Ve třiceti toho může dohnat spousty! A navíc, já taky byla bez práce a několikrát, ale chtěla jsem pracovat, peníze jsou potřeba a i když mám maturitu, prodavačky ani uklízečky jsem se rozhodně neštítila, to jsou taky peníze. Jo a mimochodem, taky jí ty peníze nesmrděly, protože právě tyhle vejplaty většinou padaly k ní, nebýt jich, tak jsme to neutáhli...
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Říká se tomu "SVĚDOMÍ" Zuzka 1.4.2005 11:45
*A zase ty alimenty Maminka 1.4.2005 14:5
**Re: A zase ty alimenty Kopretinka 4.4.2005 11:33

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.