| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Nový Jičín

radovánky

jééééééééé´to se mi líbí.

Kojení musím ukončit ze zdravotních důvodů. Už jsem to měla ukončit před více jak měsícem ale pořád se mi do toho nechtělo. Teď jdu na kontrolu a zase se mě bude ptát jak jsem na tom. Napsal mi nějaké prášky u kterých nesmím kojit. Je fakt že mlíka už moc nemám kojím jenom v noci, ale když nekojí 24 hod tak se mi dost nalijou. Ach jo nemají to ti chlapi jednoduchší.

Ráno jsem vyrazila ven a málem jsem zmrzla i prcka jsem oblekla míň, tak doum že se z toho nenachladí. Já to počasí nikdy neodhadnu.
Nevím co s malým mám venku dělat, chvíli vydrží v kočárky být klidný a asi po půl hodině začně řvát, už jsem zkoušela všechno ale nic nezabíra. Doufám že se to postupně zlepší.

papa
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
radovánky Reny+Karlík 2004+Dorotka 2010 1.4.2005 10:55
*Re: radovánky Ivča/Lenka/Emily 1.4.2005 13:17
**Re: radovánky Ivča/Sandra+Nikolas+Alexandra 1.4.2005 16:21
***Re: radovánky Ivča/Lenka/Emily 1.4.2005 18:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.