| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

2.4.2001 11:25:04 Lenka, syn 5 let

Klučičí hraní

V poslední době mě znepokojuje chování mého syna. Stále po něčem "střílí", stále má takové morbidní nápady. Např. u naší dětské doktorky je v čekárně akvárium. Malý si k němu dřepnul a nadšeně mi ukazoval krásné rybky. Načež jsem se dozvěděla, že z té rybky by bylo málo masa, kdybychom ji chtěli sníst... Den na to bylo v televizi Neváhej a toč a scénka, kde slečna byla při tanci povalena svým podroušeným partnerem a jak se octli na zemi, tak si do něho od srdce pěstí udeřila. Malý hned odvodil, že to udělala nožem. Nahání mi to strach a děsí mě to. Večerní pořady nesleduje - po večerníčku chodí spát, v televizi sleduje pouze pohádky. Odkud to bere? Mám to jenom přejít, že se to časem vstřebá nebo mám proč být zneklidněná, je to přece kluk?
Díky za odpovědi
Lenka
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Klučičí hraní Lenka, syn 5 let 2.4.2001 11:25
*Re: Kučičí hraní Erika 3.4.2001 6:48
**Re: Kučičí hraní Marcela 3.4.2001 12:22
*Re: Kučičí hraní Kateřina (Markétka 3,5 roku) 3.4.2001 8:17
*Re: Klučičí hraní Zuzana,32 let,syn 8 let 4.4.2001 7:12
*Re: Klučičí hraní Dana, kluci 6 a10 let 4.4.2001 10:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.