| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Filmy

14.7.2020 11:56:19 Gajka + 2

Moment z filmu Minority report - únos syna

Měla bych dotaz na jeden moment z filmu MINORITY REPORT. Hlavní hrdina v průběhu filmu vzpomíná na okamžiky, kdy byl se synem u bazénu a syn pak zmizel. Scéna je točená jakoby z jeho pohledu a já mám za to, že v jednom momentu, kdy Tom Cruise pobíhá po břehu a volá syna, tak tam prochází muž ve světlé košili s krátkým rukávem a kloboukem, což byl podle mně Lamar Burgess tj. ten, který v závěru filmu se ukáže být vrahem matky tušitelky Agáty tj. zakladatel Precrimu. ALE mně nějak uniklo proč by ho měl unášet a tedy i de facto zabít toho syna hlavního hrdiny? Nebo to nebyl on v tom momentu? Nemám možnost si to nyní pustit ze záznamu a viděla jsem po delší době v TV a nějak si říkám, že tedy jestli byl i vrahem toho kluka a nebo to je blbost. To, proč naaranžoval ty snímky s tím klukem je mi jasné, ale ten moment, zda to byl on u toho bazénu mi nějak tam nezapadá. Děkuji ~;)
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Moment z filmu Minority report - únos sy... Gajka + 2 14.7.2020 11:56
*Re: Moment z filmu Minority report-úno... Jordana 14.7.2020 12:43
*Re: Moment z filmu Minority report-úno... Jordana 14.7.2020 12:43
**Re: Moment z filmu Minority report-ú... Gajka + 2 14.7.2020 13:5
***Re: Moment z filmu Minority report... Jordana 14.7.2020 14:1
****Re: Moment z filmu Minority repo... Marika Letní 14.7.2020 17:26
****Re: Moment z filmu Minority repo... Gajka + 2 14.7.2020 18:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.