| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Sex

10.7.2020 21:58:02 RaPel

sexuální zneužívání v dětství

Doufám, že příspěvek vkládám na správné místo :-)
Potřebuju poradit.
Je mi 40.
Jsem rozvedená a už 10 let žiju s novým partnerem.
Absolutně nejsem schopná projít někdy nahá, zavírám/zamykám se v koupelně, nesnáším mazlení, sex, dotyky, cokoliv, co se týče tělesna.
Partner je fakt skvělý, empatický, respektuje mě a pomáhá mi všechno zvládat.
Začala jsem kvůli tomu chodit na terapii, kde se ve mně všechno "provalilo a rozpomnělo" a zjistila jsem, proč tomu tak celý můj život je.
Když jsem byla malá (cca 6), sexuálně mě obtěžoval strýc (19).
Stalo se to jednou, samozřejmě klasika, nikomu to neříkej a tak.
Moc ráda jsem tam roky jezdila, milovala jsem to tam, ale teď samozřejmě nejsem schopná.
Chovám se jak debil, vezla jsem tam mamku na víkend a už druhý den jsem musela odjet, mamka pak měla neskutečnou štrapáci dostat se domů přes půl republiky.
Nebyla jsem schopná jet na jeho narozeniny, kde byla komplet celá rodina, bratr s manželkou dokonce přiletěli ze zahraničí.
Na bratrově svatbě jsem nebyla schopná sedět s ním u jednoho stolu, v jedné místnosti, a musela jsem odejít.
Nikdo samozřejmě nechápe o co jde, takže jsem nespolehlivá, nemožná a podobně.
V poslední době na to neustále, fakt neustále, myslím a přemýšlím, jestli si to s ním nemám vyříkat.
Posral mi celý život :-/


Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
sexuální zneužívání v dětství RaPel 10.7.2020 21:58
*Re: sexuální zneužívání v dětství Martina, 3 synové 10.7.2020 22:14
*Re: sexuální zneužívání v dětství K_at 10.7.2020 22:15
**Re: sexuální zneužívání v dětství RaPel 10.7.2020 22:20
*Re: sexuální zneužívání v dětství Yuki 00,03,07 10.7.2020 22:30
*Re: sexuální zneužívání v dětství Škrpál 10.7.2020 23:26

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.