| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

Re: Dobré ránko

Dobre ranko vsem,
Mochanko, tak to jsme na tom s holkama podobne, Natalce se taky libilo moc v choditku ale nelezla ani za nic, mucila jsem ji pak mesic jen na zemi a zacala se najednou plazit a pak zjistila ze ne 4 je to rychlejsi.
7.4. znam hodne lidi co maji narozeniny, je to asi nejaky magicky datum :-)
S tim vstavanim ti to nezavidim, jeden cas se mi takhle Natalka taky budila, kdyz byla na nutrilonu, tak jsem ji pak dala na noc hamilon hajaja2 a i tu prvni flasku v noci a do tydne se to zredukovala na 1 buzeni.Ale u nas to bylo tim, ze ji v ty dobe zacali rust zuby, tak treba je to i Ajy pripad.
Natalka si v noci hodinu povidala, zavreny oci a zbrblala.Skoda, ze mame tak maly byt, hned bych se stehovala. :-)

Spala rano do 7,30 tak to zadne spani dopo nebude a pujde az po obede, tak vyrazime za chvilku ven, aby nam ten cas utekl.

Mluvici hrnec jsem nesehnala ani v makru a to jich tam pred mesicem meli plnej regal, takze odpo vyrazim do mesta.

AJO obdivuju m., ze zvlada kupovat oblecky na tebe i na holky....o tom se mi muze jen zdat. :-)

Dooly vcera flamovala, tak to cely den dneska prospi. :-) :-) Co jsi vymyslela za ten darek pro manzu?

Pres den tu obcas byvam, jen kdyz Natalka usne, nebo se do neceho fakt nekontrolovatelne zabere.
tak zatim pa
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Dobré ránko Mochanka,Ája04+Káťa07 1.4.2005 8:34
*Re: Dobré ránko Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 1.4.2005 9:1
**Re: Dobré ránko Mochanka,Ája04+Káťa07 1.4.2005 11:45
***Re: Dobré ránko Dooly. 1.4.2005 11:49
***Re: Dobré ránko Dooly. 1.4.2005 12:20
**Re: Dobré ránko Dooly. 1.4.2005 12:12
**Re: Dobré ránko Dooly. 1.4.2005 12:27

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.