| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Trutnov

1.4.2005 8:53:17 Gasha

dobré ranko

Dětská dr.
Jestli ještě můžu, Rampepurdo, tak si ji sežeňte dříve než budeš v porodnici, protože se může stát, že bude mít plno a nebude vás chtít a tak budete muset vzít tu, která se první jako volná namane a kdo ví, jaká bude. Mmch, nás se také ptali (Opočno) před porodem nebo po porodu, jakou máme dětskou dr. A nahlásit příjezd domů musí manža. Ano, z porodnice zavolají, ale může se stát, že ne nebo ten den bude víkend a pak se na to zapomene.

Plavání
Holky, buď děťátka budou pokračovat v kňourání a nebo je to po čase přejde. Nevzdávala bych to po jenom (pár) neúspěších. No, uvidíte. A nebo jim postačí pauza jednoho kurzu.

Pásky a kroužky
Pokud vaše děti snáší kroužky a pásky, tak to nebude tak horké. Vítek dělal hysterické scény, když to měl mít. Takže to vlastně ani neměl :o)

Mobil - sliny
Peťule, mám podezření, že mkrofon se rozbil právě kvůli poslintání. Amálka ho neustále oslintává a poslední slinty mi pravděpodobně unikly a tak se mobilek zapalvil a utopil :oD

Domácí dětské centrum
Tak koukám, Peťule, že už máte doma také dětské centrum :oD A co Kája na klouzačku? To máte tu věší, že? A odkud? Kde jste jí nakonec sehnali? A jaká je? A co Kája na ní?
Super fotka s těmi novinami. To je aranžmá nebo náhodné foto? Amálka také dává nohy na stůl a vypadá komicky, ale noviny u toho ještě nečte :oD

Výroba => důvod včerejší večerní nepřítomnosti
Včera večer jsem tu nebyla proto, že jsem manželovi vytvářela lampion. Bohužel, jsem ho nevyfotila, ale jelikož už jsem ho dělala po několikáté (minulý rok jsme ho měli na čarodkách), tak jednu fotečku mám.

Teď jsemho dělala poprvé z vlnité lepenky. Takže malounko obměna.
Manža má dnes ve škole akci. Noc s Andersenem a asi půjdou lampionový průvod po škole.
Až budu mít fotku té včerejší, tak vám jí také ukážu - je stopro hezčí ;oD

Teď plánuji vytvořit akvárium na dveře do pokojíku. Ze vnitř už jsou vyzdobeny, ale z venčí jim něco chybí.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
dobré ranko Gasha 1.4.2005 8:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.