| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Vážím 100 kg - akce start

8.7.2020 14:47:29 Mediana

Re: 90,7 kg

Já tě sleduju v jiných diskusích, tak všechno vím. :) Já bohužel nemůžu vůbec sportovat ani se hýbat (ani svižně chodit). Hubnu tak, že mám prostě malý příjem kalorií. Teď s tou Saxendou skutečně nemám vůbec chuť k jídlu, takže jím tři malé porce, sacharidy jen ráno jeden plátek celozrnného chleba. Ale samozřejmě mě zase straší to, že když člověk málo jí, tak i málo hubne (i když jsem tomu na sto procent vlastně nikdy neuvěřila.) Poslala bys mi odkaz na koktejly, který myslíš? Já jsem ve Facebookové skupině holek, co taky berou Saxendu a tam to pijou všechny, ale jsou to většinou Američanky. Kdyby to mělo málo kalorií a hodně bílkovin, tak bych tomu možná dala šanci. Mě taky láká keto, ale jídlo bez sacharidů jím stejně (kromě rána) a k tomu průmyslovému keto moc nemám důveru. Zrovna jsem studovala "keto sušenky". Haha. Na 100g dva tisíce kJ. Sacharidů o polovinu méně, než normální, ale stejně 35 g na 100 g. Smíš si vzít jednu denně. :D No to si můžu vzít jedno Oreo budu na tom líp.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
90,7 kg Jitka :) 8.7.2020 7:24
*Re: 90,7 kg Evelyn1968,2děti 8.7.2020 13:22
**Re: 90,7 kg Mediana 8.7.2020 13:46
***Re: 90,7 kg Evelyn1968,2děti 8.7.2020 13:56
****Re: 90,7 kg Mediana 8.7.2020 14:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.