| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Labem

1.4.2005 8:48:11 Darling

Vcera jsem opravdu nestihala:( REAKCE - ODPOVEDI

Pokracuji v nacatem,aby to nebylo tak dlouhe-hi,hi:)))

Jaro, s vlaskama je mi to naprosto jasny.Vikendy,tedy jak ktere:),jsou u mne ale docela realne.na UL strankach mam mobil,tak klidne pisni a trebas by vyslo.Byla bych rada:)Ale netlacim,uvidime,co osud chce:))Objednat se jinak tedy musim uz co nejdriv,ale zatim jsem to neudelala....

Misko,jak jsem psala vyse - na mne je kontakt (vc.e-mailu, ktery ale nebude uz dlouho tak aktualni) na UL strankach v tabulkach....

Snehu, tak preju aby s Filiskem to bylo stale lepsi a lepsi, jak to taky vypada, ze bude, vid?:))) Fotecky z vyletiku jsem uz take zhledka a chvalim:)

Eli, to je rychlost (tedy ne v odpovidani na mailiky:(() ,ale s tema zadama -nejdriv si prectu,jak trpis a pak, ze uz se vse v dobre obraci. A to je parada!Se sobotni ZOO diky! Vsak vis. Zda ale dorazim, tot bohuzel otazka. Jsem nachlazena, jak jsem i psala s kaslem, a tak ted po praci jdu vzdy dom a odpocivam. Dnes jsem zrusila jeden sraz a vcera i ve St jsem taky "jen" pracovala - stejne musim k tem doktorum.... Ale nadruhou stranu se mi zda, ze se prave dnes uz lepsi:) Brala bych to asi tak, ze bud dorazim (tak jak jsi psala SMS - to je tedy sibenicni termin - pro mne:))) nebo ne-e.Ale to bych vecer ci rano pisla.Nezlobite se?Ja pevne doufam,ze pujdu.Vis jak bych rada!!!

Severko, preju NAAAADHERNOU DOVCU!!:))) Pocasi at preje a prima si to uzijes! Jo, a ja myslim, ze v Severu Ti daji jidlo s sebou - ale nezkousela jsem, tak jen "myslim"....

Ivus, s Honzikem jsem se tedy zasmala a jinak gratuluji k dobremu vysledku!

Gabi, tak uz to zacina natvrdo. No, urcite se ale tesis, vid? At se Ti tam vzdy jen libi!!! a deti i ucitelky Te nezlobi:)))

Vlasinko, tak ty mas takovehle "ditko" doma? LDM neni skutecne nic jednoducheho - pro samotne dite, ucitele (to taky) a hl. rodice. Diky pajdaku skutecne vim o cem mluvim.... Dost jsme tam toho naprobirali i v praxi videli.... Vsak se uvidime, tak popr. - kdyz budes chtit - muzem probrat

Ali, tak uz se Ti nalada zlepsila? Venku je stale krasne, tak uz urcite,vid? Pokojicek (i loznice) taky jednou bude,neboj? My napr. delame vse hrooozne dlouho a pokojik a to ne novy nam trval tak +-2mesice.... Presne uz nevim. Fotecky brzy dodam, jak stale jen slibuji... Na 26ZS jsem skutecne chodila:) Bydlim totiz i ted stale na tom samem miste uz od narozeni. K ZS to mame kousinek:)Jsem ale o cele 3 roky starsi,tak se divim,ze by sis mne tak pamatovala... ??? Tedy je mi 27 a jsem narozena v lednu 78.....

Tak ja musim koncit. Za chvili jdu k tomu zubakovi a jeste musim neco popracovat. Jeste snad dnes pisnu. Zatim paaaaaa a diky!
Odpovědět
Průběh diskuze (13 názorů)
Vcera jsem opravdu nestihala:( REAKCE - ... Darling 1.4.2005 8:48
*Re: Vcera jsem opravdu nestihala:( REA... Katka s Fíkem6/04 a Zůzou10/07 1.4.2005 9:2
**Jéé Ivuša+Šárka93,Radim98,Honza05 1.4.2005 9:15
***Re: Jéé Darling 1.4.2005 9:30
***Re: Jéé Katka s Fíkem6/04 a Zůzou10/07 1.4.2005 9:39
****Darčo pabakuku 1.4.2005 10:39
****Re: Jéé Ivuša+Šárka93,Radim98,Honza05 1.4.2005 10:42
*****Re: Jéé Ivuša+Šárka93,Radim98,Honza05 1.4.2005 11:13
*****Re: Jéé Darling 1.4.2005 14:42
******Re: Jéé Vlasinka 1.4.2005 14:46
******Re: Jéé Vlasinka 1.4.2005 14:52
*******Re: Jéé Darling 1.4.2005 15:12
********Re: Jéé Ivuša+Šárka93,Radim98,Honza05 1.4.2005 16:55

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.