| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Trutnov

1.4.2005 8:20:00 IlonaK2+Verunka+Ondrášek

Dobré ráno


Ahojky holky,

první dotaz: jak je Tomíkovi? Verunka je už na tom lépe a dokonce mi až na dvoje pití čaje spala celou noc. A jednou jsem teda cítila, jak na mě něco spadlo, to zase přelezla postýlku a jak to je vysoko, tak na mě vždy spadně (přelézá ohrádku asi 30 cm vysokou). A pak spala krásně až do rána. V noci vůbec nekašlala, nechrčela, teď se jí to všechno spouští, ale hlavně že se vyspala.

Verunka mi přes den nechce spát. Na balkóně je hluk od dětí, takže spí doma. Ve středu spala 45 minut, včera 36. Byla jsem už úplně nepříčetná. Měla jsem jí upřímně plné zuby. Potřebuju udělat tolik věcí a chvilku si od ní odpočinout. Možná to znáte....

Musím se tedy pochlubit a vyfotit svoje přáníčka. Sousedce jsem udělala dvě, tak se jí zeptám, jestli mi je půjčí. Svatební pro kámoše malované křídama už nevyfotím, ale novoroční fotil manžel. Jen vám chci napsat, že ty barvy na okno jdou použít i na papír, ta kontura. Já jsem tak udělala novoroční přání. Verunky nohu jsem otiskla ve vínové barvě na bílou čtvrtku, pak ostřihla, nalepila na vínovou čtvrtku a zlatou konturou schovala přechod mezi čtvrtkami. Zlatou fixou jsem připsala: Do nového roku vykročte tou pravou nohou. A vlastní přání dopsala opět zlatou fixou. Jednoduché, ale líbilo se to.

Ještě jsem určo něco chtěla..... nevím co.


Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Dobré ráno IlonaK2+Verunka+Ondrášek 1.4.2005 8:20
*Re: Dobré ráno IlonaK2+Verunka+Ondrášek 1.4.2005 8:39
*Re: Dobré ráno Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 1.4.2005 8:43
**Re: Dobré ráno Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 1.4.2005 8:45
**Re: Dobré ráno IlonaK2+Verunka+Ondrášek 1.4.2005 8:56
***Re: Dobré ráno Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 1.4.2005 9:31
****Re: Dobré ráno Jana,Jiřinka a Janička 1.4.2005 9:52
*****Re: Dobré ráno Peťule,Kája 03 + Nikolka 06 1.4.2005 11:38
*****Re: Dobré ráno Peťule,Kája 03 + Nikolka 06 1.4.2005 11:42
******Re: Dobré ráno Peťule,Kája 03 + Nikolka 06 1.4.2005 11:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.