| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Labem

1.4.2005 7:57:45 Darling

Vcera jsem opravdu nestihala:( CUKR

Ahojky "moje zlaticka!" Moc, moc dekuji za palecky, ktere jiste jeste dnes pridrzite:), protoze zubak mne skutecne, na 10h, ceka...:( A hned v pondeli jdu na gyndu. Nejak se mi ti doktori nahrnuli takhle blbe naraz... No, alespon pak bude na chvili pokoj:)
Cukr totiz dopadl neskutecne dobre a to nejen vysledky = CUKROVKU NEMAM!!(zasla jsem pro vysledky hned vcera po 12h), ale i prubeh. Sladky hnus mi zase az tak nevadil - preci jen si sladim caj, takze jsem docela byla prekvapena, ze je to v poho (M slazeny cajik je snad horsi). Ze jsem nemohla papat mi taky zacalo vadit spis az ke konci (bylo to asi taky tim, ze jsem se tam potkala s jednou znamou s byv. tehu cviceni, takze jsme to cele prokecaly a rychleji to ubehlo:)))a hl. NEBRALI MI KREV Z PRSTU, ALE ZE ZILY!! Byla jsem jedina. Hned na zacatku jsem se totiz optala, zda je to nezbytne, a ze strasne sp. snasim atd, atd.... a oni, ze je a tak jsem vypila a hodku cekala smirena s osudem:(( Ale nakonec mne poslala na odber ze zily a to bylo v poho - preci jen uz znam a taky jsem jich ted par absolvovala, takze mi ani tak neprijde.... No, parada.
Vlasinko, o kamaradce jsem si precetla samosebou az pozde a ani si nevzpominam, ze bych tam "nekoho takoveho" videla. Ale jak pisu vyse, kecala jsem, a hl. sla pozdeji, takze ja byla v prvni vlne a cca jen vim, kdo byl s nama - ja bumbala kolem 7:15 a kolem 8:15 jsem sla na odber. Pak hned supem do prace. Ale mozna vi ona, jedina jsem sla do jinych dveri a pak tam i chvili sedela v cekarne a pridrzovala si ruku - ale asi tezko,vid? No, plavco, to jisti:))) Jo, a neboj se - za par mesicu Ti uz bude zase uplne jinak, a kdyz ten nemuzes nic pozrit, tak pak to bude v poho... Strasne se vse stale meni:)))
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Vcera jsem opravdu nestihala:( CUKR Darling 1.4.2005 7:57

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.