| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2002

31.3.2005 22:55:02 AniTina

Re: Ještě ke kočárku

Ahoj, tak už jsme taky měsíc bez kočárku, zvládá to v pohodě. Ale dost často bereme na procházku tříkolku, mám tu v vodící rukojetí, takže když nechce šlapat tak jí vezu. Nočník pořád zkoušíme, někdy má náladu a chce jen kalhotky, ale někdy chce plínu. Tak to zatím nechávám na ní. Dnes mě dostala, vyčůrala se do nočníku a než jsem stihla podat ubrousek na utření, nočník vylila na koberec. A rozhodně ne náhodou, tak jsem vysvětlovala a vysvětlovala, doufám že to zabere. Jinak ven dopoledne dávám punčošky taky, odpoledne jen kalhoty, ale buď manžestráky nebo teplé tepláky. Místo čepice bavlněný šátek. Jinak jsme dnes byli na odběru krve, paní doktorce se zdála Ani nějaká bledá, takže krevní obraz, jen z prstu, v ordinaci brečela, ale venku všem trvdila že jí nic nedělali. A při čekání vůbec nechtěla dovnitř, pořád posílala paní co seděla naproti a pak chtěla aby píchali mě místo ní. Jinak je u nás novinka, cvičení pro děti do tří let, tak to přístí týden chceme zkusit. Chodíte někdo cvičit? A jak se srovnáváte s letním časem? Ani vstává podle letního, ale usíná podle zimního času, doufám že se to srovná. Zatím ahoj a všem marodům brzké uzdravení Kristýna
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Ještě ke kočárku správce-Dubnatka08 31.3.2005 10:12
*Re: Ještě ke kočárku AniTina 31.3.2005 22:55
**Re: Ještě ke kočárku Berrinkaa 7.4.2005 8:29
***Kolo Kačkadan 7.4.2005 12:24

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.