| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2002

Mišmaš :-)

Tož, JANI, přátelství Tobě uděleno, jak už psala Ivča... http://rodina.cz/prosinec2002. Zatím tam máme na sebe kontakty. Ještě mi tak procházelo hlavou, že bychom mohly přidat místo (jako Praha 4, Sušice...)

Mno, s tou pochvalou ohledně zahrádky se moc nepřepínejte :-) Zatím jsem ostříhala loňské kytičky a z plotu strhala suché a přemrzlé popínavé okrasné fazolky (to včera za KVítečkovi pomoci - naštěstí jsem na podzim před mrazy stihla i pár fazolí vyloupnout, takže mám opět na zasazení). A propos, dnes jsem byla na výletě v Olomouci a po skončení akce jsem vyrazila do Globusu (ještěže mají do 21.h :-)))... to máme zase zásobu semínek :-) snad mě Fr. nepřetrhne! A ještě příští týden přivezu na zasázení nějaké (další) túje - kolem plotu. Nejraději mám bylinky a zeleninu... kytičky mi sem hrnou dárkově přítelkyně z Pardubic a maminka :-) vlastně i táta (je to pěstitel chryzantém).

A s pochvalou ohledně studií taky brzděte! Momentálně mám za sebou 1,5 měsíce nicnedělání :-( jarní únava skombinovaná s nejistotou v naší auditorské firmě udělala své. Naštěstí je vedoucí diplomky vstřícná... mno, vlastně to uvidím až v úterý na konzultačních hodinách. Aha, už vím, co jsem chtěla: V PRAZE BUDU ÚTERÝ 5.4. a ČTVRTEK 7.4. Tak když se trefíte, ráda uvidím Oli s holčičkama a samozřejmě se moc ráda opět setkám s ostatníma :-))) ...bude to ale bez Víti.

A musím pochválit KVítečka! Včera (kolem 15.h) i dnes (ve 13.15h) odpadnul na "polední" spánek. Tedy, asi na něj taky leze jaro. Včera jsem odpadla s ním, dnes jsem vařila oběd... a přestože jsem ho spícího, pro jistotu, podložila nepropouštějící podložkou (ochranná podložka pro děti od Helen Harper), nebylo to potřeba. Vyčural se než usnul, a pak až chvíli po probuzení, sám se usadil na nočníku, obléknul... už se mi to líbí :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Mišmaš :-) PetraSluníčko+KVítek02+Toník12 31.3.2005 22:40
*Re: Mišmaš :-) PetraSluníčko+KVítek02+Toník12 31.3.2005 22:48
**Re: Mišmaš :-) Ivča + 3 kluci 31.3.2005 23:5
***Re: Mišmaš :-) Ja? 1.4.2005 0:4
****Re: Mišmaš :-) Dream 1.4.2005 10:11

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.