| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

31.3.2005 22:12:32 Valeri, Davídek 5/04

Tak už jsem tady!

Dneska jsem vůbec nestíhala.Odpoledne jsme byli v Praze a večer jsem skákala okolo Davídka.Díky změně času už zase máme rozházené spaní.Usnul teprve před čtvrt hodinkou.
Večer krásně spapal kašičku,pak se rozkašlal a všechno to vyzvracel.A včera mi totéž udělal s obědem.Nevím proč,jinak mu není nic.Jedině mě napadá že mu zaskočí sliny.Slintá teď ještě víc než dřív.
Se srazíkem samozřejmě souhlasím.A Zuzko, moc prosím o odvoz.U nás zatím srazík být nemůže dokud nebudeme mít zábradlí a dvířka na schodech.Neměla bych z toho dobrý pocit.Ale jelikož se Davídek už plazí,tak k tomu manžela musím dokopat.
Makynat,tak hlavně ať už je Nikolce dobře.Ale s tou kočkou je to blbé.A máš to zjištěné i z krve?
Jano,tak Janička už ti takhle pěkně leze?To je teda šikula.
Viky,když teď budeš mít tolik zoubků,tak to můžeš mámu kousnout.Mě davídek dneska pořádně kousnul do prstu.Pěkně to bolelo.
Jo,a máme novej kočárek,tříkolku,je úžasná,jsem z ní úplně hotová.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Hezký večer Vlasta, Viky 7.5. + Lucka 7.4. 31.3.2005 21:40
*Tak už jsem tady! Valeri, Davídek 5/04 31.3.2005 22:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.