| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

31.3.2005 21:49:41 Nadia@

Re: xxx

Maybe, ta velka holka to psychicky zvlada, ale ta mala je fyzicky upllne vedle. Lezim u pocitace, dolivam do coky v kuchyni vodu, mala rozhazuje ryzi po kuchyni, posloucham Enyu a chce se mi brecet. A ta bolest rukou ma svuj puvod i v praci, kterou delam, jen ze mi to ozyva s nastupujicim stresem. Manzel nema tuseni, jak se mi tim odcizuje, nevim, z ceho mam takovy strach, netusim, jestli se neco nestalo v mem detstvi .... pamatuju si, ze mam nevystupovala z auta, pri zastaveni u tatovy maminky. Ta babick abyla pro me moc hodna - ja jsem byla extremne hodne dite - jen strasne pomlouvala a byla az chorobne neuprimna. Manzelova maminka taky vsem vsechno vychvaluje a pak strasne kritizuje. kdyz nas navstivil ten biskup, co nas oddaval a krtil, tak se kvuli nemu sesla u nas cela rodina a vsichni bylijak vymeneni, strasne uznali a vzorni, vsichni mu vychvalovi nejkay projekt .... citil ajsem k tomu panovi ohromnou uctu a zaroven pohrdani, ze to nerozezna, kdyz jsem mu tedy rekla svuj nazor a vysvetlila, jak to vnimam ja, tak me vsichni zprazili pohledem, on mi rekl, ze tomu spravne rozumim, ze v tom byla jeho myslenka. Kdyz odesel, vsichni se vysmivali mym nazorum a jeho projektu, ve kterem utratil 40 tisic dolaru. Nechal v Poslku, ve svem rodnem kraji, postavit obrovsky kriz a stejny v USA. Myslenka je to krasna, kdyz siuvedomis, ze lide see tam schazeji jako na poutnim miste a vlastne mohou byt myslenkama spolu i na takovou dalku .... takove divadlo bylo porad. ja vim, ze mas sve zkusenosti a ze mas i pravdu, ale zjistila jsem, ze mohu zit mezi lidmi, kteri mi jsou podobni, kteri se nesmeji tomu, ze delam veci zadarmo, ze se snazim veci pojmenovat nejakym jmenem a ze i na spatnych vecech hledam to dobre.

Manzelovva maminka se podruhe vdala za velmi zleho cloveka, jeste dneska terorizuje dospele syny. Ona to proste vydrzi, ona je ta neznicitelna obet, kterou muj manzel porad opecovava a setruje, kterou mi tady idealizuje a snazi mi nenapadne podstrkavat jeji nazory. Je to Maybe velky blok, ktery see za ty roky v USA k jeho rodine vytvoril. Ja se na lidiusmivam, protoze je mam rada. Ja verim lidem jejich slova, ze bych mela pracovat v nemocnici, ze bych se mela stara o stare lidi, protoze to mam dano, protoze potrebuju davat, je to pro me jako dychat. Pokud se mi nekdo za to vysmiva a neumoznuje mi to, tak mi bere vzduch vodu a slunce.

Snazim se ty dva tydny nejak vstrebat, chvilkama vidim peknedny,kdy budu s malou venku, Kja bude pobihat kolem a mala na nej volat Kajo Kajo, snazim se predstavit, co vseechno upecu, aby bylo co ke kave, snazim se prdtsavit, ze vecery tu bude manzel, takze nebudu sama bez deti, taky sirikam, ze mam vas, ale ruceme boli a zaludek nepracuje, a slzy tecou. Neboj, az bude nejhur, vyhledam odboenou pomoc, mam velky strach o sve deti.

jak to mas s tou levanduli, na website o ruzich pisou, ze ruze a levandule se dobre snaseji a vytvareji krasnou kompozici.Jo kdyby mi ty dve ruze ze tri taky rostly, hehe, dam jim cas, jsou to aristrokratky, tak jim, velicnestvum a vysostem budu prihnojovat.
Odpovědět
Průběh diskuze (23 názorů)
xxx Gabriela 31.3.2005 13:16
*Re: xxx maybe 31.3.2005 15:6
**Re: xxx loonette 31.3.2005 17:29
***Re: xxx maybe 31.3.2005 17:59
****Re: xxx Nadia@ 31.3.2005 18:34
*****Re: xxx maybe 31.3.2005 20:55
******Re: xxx maybe 31.3.2005 20:59
*******Re: xxx Nadia@ 31.3.2005 21:49
********Re: xxx maybe 31.3.2005 22:28
*********Re: xxx maybe 31.3.2005 22:29
**********Re: xxx nadia@ 31.3.2005 22:45
***********Re: xxx maybe 31.3.2005 23:59
************Re: xxx Nadia@ 1.4.2005 1:41
*************Re: Citizenshi... Jani, TP 2.6.06 (31tt) 1.4.2005 2:17
**************Re: Citizens... Jani, TP 2.6.06 (31tt) 1.4.2005 2:19
***************Re: Citize... Nelie 1.4.2005 4:51
************Java Alicee 1.4.2005 4:59
*************Re: Java maybe 1.4.2005 5:50
**************Re: Java Alicee 1.4.2005 6:51
***************Re: Java Nadia@ 1.4.2005 18:43
***********Re: xxx Alicee 1.4.2005 4:49
******Re: xxx Nadia@ 31.3.2005 21:59
***Re: xxx Nadai@ 31.3.2005 18:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.