| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jídlo a potraviny

31.3.2005 20:36:15 Hanka a Martínek 13. měsíců

Omáčky

Ahoj, díky za typ na recepty od Lídy, hned jsem si je opsala. Tu svíčkovou dělám také a moc mu to chutná. Jen dávám pro chut Lučinu(používá se i pro lidi co mají problémy se slinivkou a chtějí místo smetany ochutit omáčku) a trochu zahustím moukou, ale jen trochu.Malý zbaští těstoviny i rýži a brambory.Knedlíky jsme zatím nezkoušeli ani moc nechci, já je skoro vůbec nejím a u babiček jich bude mít až až.Jinak malý jí vše, tady pokud je zrovna v náladě rizoto, květákový mozeček,filé podušené se zeleninou a brambory, polévky. A pořád jedu do kola a teď zkusím ty nové omáčky, uvidíme. K večeři musím také vymýšlet přestal jíst kaše. Jen mě teď kamarádka varovala je sestra na zubním, že med mám dávat až tak po 3. roce prý naleptává sklovinu. Tak nevím na druhou stranu všichni tvrdí jak je med zdravý.Tak dobrou chuť nám i prckům. Hanka
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Omáčky Hanka a Martínek 13. měsíců 31.3.2005 20:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.