| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v zahraničí

31.3.2005 19:18:20 Babulka

Re: Pozdrav :)

Ahoj holky,

zase se hlasim ... ted me tu budete mit skoro porad, protoze konecne mame rychlejsi internet, takze to muzu zapnout i rano.

Andrejko, zdravim Te, Ty me neznas, ja jsem ze svedske vetve ..:)) Manza je sved, ja ceska a spolu mluvime anglicky a predpokladame, ze budeme nadale, protoze nam to uzasne pomohlo v anglictine a manzu si vic vazi v praci, protoze ted mluvi anglicky uplne bezvadne. Takze nase miminko bude mit v hlave paradni gulas taky, neboj. Ja si ale myslim, ze je to zvladnutelne, akorat musime mit nejaky system.

Jani, tak to je super zprava, nakonec budeme mit stejne stare miminka a treba se potkame a muzou si spolu hrat ...:))))))

Novinka: v utery jsem zacala SFI kurz svedstiny. Je tam sranda, konecne mluvim s nekym jinym nez jen s manzou a docela si to uzivam. Mame tam pekny mix: Peru, Portugalsko, Chille, Sierra Leone, Eritrea, a pak Bosna, Jugoslavie, Rusko, Makedonie a taky je tam jeden skot. Jo a Cinanka. Mame to 4 hodky denne, 5x tydne. Z toho budou 4 hodiny tydne vyuka PC - coz je povinne. Ucitelka na nas mluvi svedsky, jesteze docela dobre rozumim, takze problemy nemam. ZATIM ...

O vikendu jsem delala dort, manza mel narozky, tak tu byli rodice ... dort chutnal a vypadal i celkem hezky, na to ze jsem delala nejaky dort poprve.

Jinak jsem dostala od manzi kolo, takze ted docela jezdime ... kolem jezer :)) - mame tu 3! 2 uz mame objete, ale s tim tretim to vidim blede, kolem dokola ma totiz 300 km :(((

Moni, jak se maji kluci?

Posilam vam vsem pozdravy a mejte se !!!!

Babu


Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Pozdrav :) Martule 29.3.2005 10:56
*Re: Pozdrav :) Karca 1 29.3.2005 14:42
**Re: Pozdrav :) Hanka, 3 deti 30.3.2005 7:24
***Re: Pozdrav :) Karca 1 30.3.2005 8:22
****Re: Pozdrav :) Hanka,3 deti 30.3.2005 8:49
*****Re: Pozdrav :) Jana Z. 30.3.2005 9:2
***Re: Pozdrav :) Babulka 31.3.2005 19:18
****Re: Pozdrav :) Andrea + 2 holky 31.3.2005 20:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.