| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

31.3.2005 18:29:40 Nadai@

Re: xxx

HOlky cau, manzel mi vcera obsadil pocitac, uz si hraje na sefa, hehe. Ale z jineho soudku. Opet domluvil navstevu sve maminky, tentokrat "jen" na 2 tydny. Je mi z toho spatne, ale mlcim a snazim se to rozchodit. Pocitala jsem s tim, ze po mem rozhovoru s ni ona pochopila, ze to neni zrovna nejlepsi napad, uskutecnit tu navstevu letos! Vlastne mi to sama rekla, ja s tim ssouhlasila, pridala jsem par slov na tema narocnost navstev a tak trochu ji vystrasila svym ne zrovna velkym nadsenim z vlastnich rodicu, kteri tu budou cely mesic (silene se tesim!!!). A oni to stejne zase dopmluvili. No co mam delat?!

No a ted k tem dvema strankam, ktere jste (pouze) stacily beze me popsat.

MAYBE, krtecek v cestine jde, kupodivu to pouziva Karlik a ma t v anglictine. Mala mi u pocitace nevydrzi, chce mackat knofliky. JInak mluvi jak 2 lete dite! Kaja prepne na sportovni kanal a pta se: Co delaji pani? A on: haji hokej. Levandule je trvalka, podivam se na jiny web, kde jsou stalozelene rostliny a poslu ti tu adresu, jsou tam i obrazk! Rybi pomazanka se skvele rozlezela. Normalne jsem do stand mixeru dala sardinky (bez oleje a bez tech kosticek, ikdyz tam je nejvic vitaminu D), pridala nejobcejnejsi margarin - tudiz slany, plus trosku majonezy a mleteho pepre. A nechala jsem to slehat nekolik minut. Cibulku Kaja neji. Morske ryby pry nejsou vhodne pro deti do dvou let, mala stejne neji chleba. Mam cely sesit pomazanek, pak mam Receptury studene kuchyne a Labuznickou kucharku (takyse studenou kuchyni) a stejne delam pomazanky od oka a jednoduse. Nema tedy smysl kupovat recepy, pokud potrebjes inspiraci, klidne mi napis. ALICE !!!!! Je tam ale jedna vec: tvaroh dame do misky (zrejme farmer), pokapeme svetlym pivem, prikryjeme folii a dva dny nechame v lednicce. Ma to byt jako tvaruzky. Jinak s praci manzela to mas nastejno. Jestli ti bude doma lezet na gauci prikryty novinama nebo note bookem ..... Ty krtiny je mozne provest, i kdyz nejste vy rodice pokrteni, zalezi na knezi. Nekteri jsou moderni, berou kazdy naznak potreby viry jako dobre znameni a jsou ochotni. Jinak podle pravidel byste VY meli byt pokrteni a spravne chodit do kostela.

Alice, hlavne ze jsi ten pokus prezila, nos helmu. DO zadni lavice neni treba presedavat, ja osobne jsem spavala i v prvvni rade. Vlasy nacesat do obliceje. S otravenym manzelem to je tezke, jedine co me napada, je zmena prace. Z te Javy mam husi kuzi a to jsem jeste pred par tydny neznala ani nazev. Oni ti odbornici zrejme fakt mysli ve ddvojkove soustave!!!!

Gabrielo, nas agent nam vypravel, jak uz byl v Kanade na pracovni vizum (tedy nemel pas!!!) a prijela za nim manzelka na turisticke a byly z toho velke problemy, protoze vsude, kde ji chtel nejak zaregistrovat, nemela ID, jen polsky pas a oni jsou na to nejak haklivi. tak je napadlo (tehdy pred spousty lety) zazadat o pracovni vizum i pro ni, jako ze ji manzel bude sponzorovat a bylo to pry silene vyrizovani, nakonec musela odjet z Kanady!!!! Oni maji nejakou policy kvuli zneuzivani snatku, takze nedelaji vyjimky. Psala jsi, ze manzel je Kanadan, zazadejte z USA o sponzorovani pro tebe, co se tyce informaci o USA, tak to neres. Ja jsem v USA ztvrdla 3 a pul roku, nezadal jseem o zadne prodlouzeni ani sponzorovani manzelem (v USA), protoze vyrizeni viz pro me melo trvat maximalne 4 mesice. Ale Stalo se to nestesi v NY, takze se to protahlo + tehotenstvi a porod, ze. No tedy jsem do papiru uvadela normalne, co jsem v USA delala: servirku a chodila do skoly a proslo to. Proc by mel manzel uvadet duvod, ze chce do Kanady, kdyz je to jeho zeme?!!!!! Prijde mi to jako bud vase neinformovanost (promin, treba o tom uvazujete jen tyden a prvni co te napadlo, je pokecat tady,, na tom neni nic spatneho) nebo snaha nejakeho agenta vytriskat z vas penize nebo absolutni stupidita nejakeho urednika!!!! sazim na to posledni! Take jestli je manzel Kanadan, at zajde na kanadskou ambasadu, rekne co chce udelat, vyzvedne papiry, vyplni, zaplati o devzda a ver mi,z e papiry pro tebe dostanete! (no vy jste to zrejme vsechno udelali). Neboj se, pokud mate dost penez, ktere muzete dokazat a uvedete ze mate v umyslu je prevezt do kanady a tam investovat, tak se nic nebude dit. Jeste sem chodi Zen, ta ma za manzela Kanadana a vyrizovali papiry v Cesku pred par lety, snad se tu obejvi, chodi i na maminky v zahranici, zkus ji odchytnout. Jinak co se tyce tech americkych nelegalu, ja jsem o nich psala, tak samozrejme nebyli vsichni takovi, par nam tam zustalo jako dobri znami, no a nekteri z nasich znamych cechoamericanu byli pekne hovada, chvala bohu jsme pryc! Kanada je hodne evpropska, zenske tady taky pisti na kocarky, taky jsou tu plne restaurace, ale uvarit doma umi. Taky ma nas syn jednoho kamarada, ktereho kvuli americke vychove nemusim, ale jinak tady maji deti vetsi respekt. No drzim ti palce, napis jak to dopadlo, a kam se chcete stehovat!
Odpovědět
Průběh diskuze (23 názorů)
xxx Gabriela 31.3.2005 13:16
*Re: xxx maybe 31.3.2005 15:6
**Re: xxx loonette 31.3.2005 17:29
***Re: xxx maybe 31.3.2005 17:59
****Re: xxx Nadia@ 31.3.2005 18:34
*****Re: xxx maybe 31.3.2005 20:55
******Re: xxx maybe 31.3.2005 20:59
*******Re: xxx Nadia@ 31.3.2005 21:49
********Re: xxx maybe 31.3.2005 22:28
*********Re: xxx maybe 31.3.2005 22:29
**********Re: xxx nadia@ 31.3.2005 22:45
***********Re: xxx maybe 31.3.2005 23:59
************Re: xxx Nadia@ 1.4.2005 1:41
*************Re: Citizenshi... Jani, TP 2.6.06 (31tt) 1.4.2005 2:17
**************Re: Citizens... Jani, TP 2.6.06 (31tt) 1.4.2005 2:19
***************Re: Citize... Nelie 1.4.2005 4:51
************Java Alicee 1.4.2005 4:59
*************Re: Java maybe 1.4.2005 5:50
**************Re: Java Alicee 1.4.2005 6:51
***************Re: Java Nadia@ 1.4.2005 18:43
***********Re: xxx Alicee 1.4.2005 4:49
******Re: xxx Nadia@ 31.3.2005 21:59
***Re: xxx Nadai@ 31.3.2005 18:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.