| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2003

31.3.2005 18:29:18 JANA + 2 prckové

NIKDE NIKDO??

Halóóó! Kde jste všichni? My jsme řádně vyvenčení, děti si teď chvilku hrají, tak jsem si dala pozdní kávu.

To se máte, že víte takhle přesně váhu, já chtěla malou taky v poradně převážit, ale ona se prostě nenechala, jak jí chvilku pustím, spustí ten svůj ječák:-( Tak se akorát vážím s ní doma, takže vím jen, že má kolem deseti kil, no a v roce měla kousek pod deset, takže nějak moc nepřibíráme:-( Ale vím už od Míšy, že on taky po roce přibíral jen pomalu, teď už snad nepřibírá vůbec:o)))

Tak my se jdeme pomalu koupat, malá spala jen dopoledne a dost málo, tak půjde brzy a Míša nespal vůbec, tak půjde taky:o))) Už se těším až si natáhnu nohy, jsem nějaká ucapkaná, docela mi to dává zabrat to běhání po hřišti za oběma. To bylo zase lepší vloni, když malá byla v kočárku a já s ní jezdila za Míšou, teď naháním oba a ještě tlačím golfky, už fakt potřebuji nové, momentálně je pro mě nejdůležitější kritérium aby měly spojenou rukojeť, ty obyčejné se nedají tlačit jednou rukou a hlavně když jdu přes silnici, tak potřebuji Míšu chytit za ruku.

Li, už máš nějaké golfky? Já dneska viděla na pískovišti to Espresso a docela mě v reálu zklamalo:-(( Tak teď jsem zase na začátku a nemám žádného favorita:-( Než se rozhodnu a rozhoupu nějaké koupit, tak už je snad nebudu ani potřebovat:-(
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Kubovy miry a vahy Utopýr 31.3.2005 17:22
*Re: Kubovy miry a vahy Haňule + Jakoubek 31.3.2005 17:53
**NIKDE NIKDO?? JANA + 2 prckové 31.3.2005 18:29
***Re: NIKDE NIKDO?? Ja a zase ja 31.3.2005 18:57
****Re: NIKDE NIKDO?? Li. 31.3.2005 19:26
*****Re: NIKDE NIKDO?? Jitulle 31.3.2005 19:41
*ahoj! Ja a zase ja 31.3.2005 18:33

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.