| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

Re: krásný den

Ahoj holky,
Zuzko tak proto tě nemůžu chytit na ICQ :o) Sondovala jsem totiž jestli si nevzpomeneš jmého doktora kterého jsi měla u porodu.
Já byla včera v poradně a nasadili mi magnézko :o) navíc mi už napsali SC 1. Se mi to zdá nějak brzo na ten týden. No snad to nic neudělá. Břicho mi netvrdne ne často ale je tvrdý třeba i hodinu, tak na mě Dr. čučela a hned mi ho napsala 4x denně.
Já jdu k holiči ve čtvrtek, potřebuju to nějak ostříhat ale nějak nevim co s tim, mam blbý jemný vlasy :o(
A co vaše ratolesti? Já už se nemůžu dočkat až budu alespoň ve 3O a víc týdnu a nebudu se bát udělat nějaký pohyb :o)

Holky prosim Vás kolik je potřeba bavlněnejch plen /velkejch i malejch/ na použití všecho možnýho krom přebalování? to chci papírovky? a taky se mi je nějak zatim nedaří sehnat, nemáte nějaký tip?
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
krásný den Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 31.3.2005 16:10
*Re: krásný den Renda-Verča 05,Kája 07,Luca13 31.3.2005 17:23

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.