| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

31.3.2005 16:10:59 Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10

krásný den

dnes je nádherně a mě už 3 dny nejde počítač....strašně pomalu se připojuju a někdy se to vůbec nepovede...a odpovědět Vám?pche...to už vůbec nejde...icq taky stávkuje...tak jsem si myslela,že se sluníčkem bude i signál a ono prd.

Jani-to Janince nezávidím...my jsme si 6 nemoc odbyly před 14 dny.Taky jsem chytala moč a úspěšně...při teplotě se moc nehýbala,tak jsem jí položila na postel a dala pod ní tu fixies podložku...malá koukala na tv a asi za 15 min se počůrala,tak jsem to jen chytla do skleničky.Tak se brzy vyležte

Makynat-chudák Nikýsek...hlavně,že tušíte,z čeho to může být...

Eva dnes psala sms,že Charlotka má za sebou žihadlo a prokousla si jazyk...víc nevím...

Přijedu pravděpodobně ve středu,tak se domluvte kdy a kde uděláme další srazík...i s Makynat a Rendou...můžeme klidně zase u nás,ale dejte vědět kdy a kdo.Nevím,jak se sem zase dostanu.Já můžu i o víkendu...jak chcete...Kdo nemá odvoz,tak se nějak domluvíme....

Jinak nevím,co bych napsala...Eliška lítá jako drak už i venku...jo dnes jsem si myla auto,ale ona už nechce sedět v kočáru...takže běhala kolem auta a svýma špinavýma rukama osahávala umyté a ještě mokré auto...takže ona špinavá a auto ušmudlaný...
Taky jsem byla u holiče....mám to zase kratší a mám barvu...ještě jsem se moc v zrcadle neprohlížela,ale určitě mi to sluší:-))))))))))
Tak fakt už jdu...čekám kámošku se 4 letou holkou a o 10 dní starší holčičkou než je Eliška....tak papa a pokusím se sem dostat večer...ale nevím,nevím...s tím signálem
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
krásný den Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 31.3.2005 16:10
*Re: krásný den Renda-Verča 05,Kája 07,Luca13 31.3.2005 17:23

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.