| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : LMD a hyperaktivita

31.3.2005 11:47:52 šiška+3

už se zase blíží víkend - hurá!!!!!

Ahoj lidičky. Tento týden je tady velmi neživo. Jsou snad všichni někde na dovolené nebo je jenom málo času? Berťa už se zaběhává v nové škole, ale zatím jsem s nikým pořádně nemluvila, takže nevím, jak to tam zvládá a nezvládá. Když se zeptám jeho, tak je vše OK, to ale tvrdil i na té minulé škole. Každopádně jsem ale ráda, že už na staré škole není..........
Jituš, ještě ke školce. Když jsem byla s Berťou na mateřské, tak jsem ho posledního půl roku taky chtěla dávat na 3 dny do školky, aby si zvyknul. l. den vše v pohodě, 2. den už v šatně brečel, že tam nepůjde a 3. den před školkou venku tak dlouho brečel, až se poblinkal a tím to skončilo. Potom jsem ale nastoupila do práce, takže musel. Bylo celkem dost problémů, ale už tenkrát jsem mohla posoudit, když měl 2 učitelky, že jedna ho zvládala velmi elegantně a skoro ani nepamatuju, že by si nějak stěžovala na jeho chování. Zato ta druhá propadala hysterickým záchvatům z čehokoli co udělal. Přitom bydlela s námi v jednom domě a připadala mi velmi klidná a sympatická. Ve školce už ale o půl sedmé ráno /slyšela jsem to z šatny při převlíkání/ řvala po třech dětech, které tam byly asi 5 minut- hrůza!!!! Takže přeji hlavně dobrou učitelku, protože to je základ všeho. Jo a ještě k tomu bití dětí. Než Berťa začal chodit do školy, nikdy jsem nepozorovala, že by někoho záměrně bil nebo kopal, stejně tak ani ve školce. Pouze byl velmi rušivý element. No a v první třídě asi po měsíci ho jeho třídní označila za agresora takového kalibru, že to ještě nezažila. Tak kde je potom ta pravda. Jsem už ze všeho tak zblblá, že když už je venku pěkně a Berťa lítá s kamarády, tak co čtvrt hodinky chodím nahlížet, jestli se nebijí. Jo, požduchují se tak dětinsky,a le agrese v tom rozhodně není.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
už se zase blíží víkend - hurá!!!!! šiška+3 31.3.2005 11:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.