| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

31.3.2005 11:33:16 Jana,Janka(08/04) Tomi(10/06)

Zase doma

Ahoj, holky,

tak jsme konecne zase doma. U masminky nam bylo skvele, skoda jen, ze je to tak daleko.

Marketko: dekujeme za prani, nase plenky velikonoce vydrzeli, protoze u nas se nesibe ale poleva :-))) Ale jelikoz jsme zrovna na velikonocne pondeli cestovali,tak se nekonala ani oblevacka :-) Jak dopadla v pondeli Tvoje celebrita ? :-))))

Zuzko: u maminky jsme se pekne rozbehaly, ted lita po celem byte a ja mam strach, kdy chytne nejaky zanet, ty podlahy jsou tady hodne studeny...

Valeri: Nam se taky libi CDcka a DVDcka. A stacilo, jak tata videl, ze Janina jedno bere do pusy, hned je odkladal, kdyz jsem mu to predtim rikala parkrat ja, tak nereagoval :-).

Vcera jsme byly na treti ockovani zaskrt-tetanus-cierny kasel. Mala ma setrnou vakcinu. Vecer byla jeste hrozne zlata, vsude lezla (asi milionkrat jsem ji tahala od kabelu) a smala se. Ve tri v noci jsme se vzbudila a zjistila jsem, ze ma priserne horkou hlavinku. Mela 39.4.
Tak jsem ji dala cipek a parkrat zabaly, trochu jsem to srazila, rano v sedm repete. Pak jsme byly u Pobudove, rikala, at stridame Panadol s Ibuprofenem. A odpoledne mam prinest moc male - odchytavani teda neni zrovna sranda, to uz jsme jednou absolvovala. Rikala, ze to mozna bude sesta nemoc. Uvidime.

Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Zase doma Jana,Janka(08/04) Tomi(10/06) 31.3.2005 11:33

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.