| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

31.3.2005 3:56:13 Nadia@

Re: xxx

Alco, ty zas strkas prsty, kamnemas.No predstav si, ze by sis do toho sedla ....

S kostelem to neprehanime, neboj, spis manzel nemohl odrict rodinnemu priteli biskupovi - ze nas odda. Byl to clovek docela moderni, vyjadril mi uznani, ze jsem se rozhodla sve tehotenstvi neprerusit a prohlasil, z ekdyby mel s nasim snatkem postupovat podle predpisu, tak by to trvalo vecne. Krtiny i svatbu odrikal v rychlosti, o to vic si s nami uzil hostinu. Jo a je to Polak (nyni Amercan), takze ani nevim, jestli jsem rekla ANO nebo TAK nebo YES .... Dokostela jsme chodili, ale ty zaverecne reci o penezich, vecne upominani o sponzorovani nejakych akci ... a pak kdyz jsme koupili restauraci se to pritvrdilo, prestali jsme chodit. Rada zajdu do kostela jen tak. uzit si ticho a chladek (asi trenuju).

S povahou to mas ruzne, ver mi, ze kdyby te dali mezi totalne zodpovedne lidi, kteri maji maniakalne naplanovany zivot vcetne pohrbu, tak bys bud zesilela nebo zacala o svem zpusobu uvazovani pochybovat. Ja jsem k sobe nasla cloveka, ktery ma urcite plany, ja s nimi souhlasim. Vejde se tam spokojenost a cas na konicky, vylety a dovolena, takze zadne hromadeni majetku a na zaver luxusni pohreb, neboj. Jsouveci, ktere se planovat nedaji, rocni obdobi, rust deti, chut na pivo ..... to jsem rada. Clovek musi v prve rade zit svym tempem s nejakem tom souladu s prirodou (zadne na stromy). Jako znacny prirodni vliv mohu uvest napriklad tu neodolatelnou chut radit a pit. Na planech je spatne to, kdyz nevyjdou. Radeji se ardovat z malych spechu nez z velkych neuspechu.

Alco, co tak delas? Ja jsem vytvorila nejake zahonky, dotahli jsme od reku kameny, jeste musimkoupit kvalitni hlinu, at to taky prohnojim. No a seminka dorazila, takze dneska vecer bude "na horach sejou hrach na doline cocku". No vypadat to bude az za rok, mozna dyl.

Uz poustite na zahrade lodicky, nebo to jeste vsechno neroztalo? A co chystate k veceri? My jjsme meli houbovou polivku, pecenou rybu a brambory a jabkovy kompot. No a rybi pomazanka se rozlezela, uz je stravitelna. Mam nejake pomazankove obdobi, mam odlozeny kousek veprove pecene, bude dalsi mazy mazy na chleba. dosel chleba!

Uz se to blizi, bude Sex and The City, jsem normalne blazen! Usmivam se a rozciluju se u toho. Mozna se dam i na Curling. Jo Kaja to sleduje!!!!!!

Mala je utahana jak kote, bude pekne spinkat. Tak at vam Alik taky pekne chrupka, dejte si cigarko a vinko, a az neco naplanujete, dejte vedet! Ja mam v sesite napsane moje plany. Treba: spravit manzelovi kapsu v kalhotach.

tak cau!
Odpovědět
Průběh diskuze (20 názorů)
xxx Gabriela 30.3.2005 13:37
*Re: xxx Nadia@ 30.3.2005 18:6
**Re: xxx loonette 30.3.2005 20:3
***Re: xxx Nadia@ 30.3.2005 21:44
****Re: xxx loonette 30.3.2005 22:30
*****Re: xxx nadia@ 31.3.2005 0:29
******Re: xxx Alicee 31.3.2005 2:26
*******Re: xxx Nadia@ 31.3.2005 3:56
********Re: xxx maybe 31.3.2005 4:18
*********Re: xxx maybe 31.3.2005 4:21
**********Re: xxx Nadia@ 31.3.2005 4:39
*********Re: xxx Alicee 31.3.2005 5:12
**********Re: xxx maybe 31.3.2005 5:35
***********Re: xxx Alicee 31.3.2005 5:47
************Re: xxx maybe 31.3.2005 6:24
*************Re: xxx Alicee 31.3.2005 6:41
********Re: xxx Alicee 31.3.2005 4:40
*********Re: xxx nadia@ 31.3.2005 4:44
*********Re: xxx maybe 31.3.2005 5:6
**********Re: xxx maybe 31.3.2005 5:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.